Брендингова стратегія. Маркетингова стратегія бренду. Побудова бренду.
click fraud detection
Головна / Блог / Брендингова стратегія. Маркетингова стратегія бренду. Побудова бренду.

Брендингова стратегія. Маркетингова стратегія бренду. Побудова бренду.

93

Брендинговая стратегия

Ви створили бренд, але не маєте чіткого розуміння, що з ним робити далі? Для того, щоб ваш продукт зміг продовжити своє життя надовго, і мав успіх на ринку, важливо розробити стратегію просування бренду. А команда True branding buro охоче вам у цьому допоможе..

Стратегия бренда – особенности и характеристики

Під стратегією бренду мається на увазі комплексна програма з розвитку ідентичності продукту і збільшення чисельності його активів. Саме нею визначається ключова цільова аудиторія, закладається основна ідея бренду і атрибути для її подачі. Саме маркетингова стратегія визначає майбутнє товару. Від її розробки буде залежати напрямок розвитку бренду і вибір цільової аудиторії. Також важливу роль відіграє побудова комунікації компанії з потенційними споживачами. Тому в розробку стратегії бренду обов’язково входить планування PR кампанії і максимально точне опрацювання різноманітних каналів для зв’язку з цільовою аудиторією.

Брендингова стратегія – основні елементи

Розробка і просування бренду є двома ключовими засадами його стратегії. Вона включає в себе велику кількість окремих процесів і елементів.

 1. Цільова аудиторія. Мається на увазі складання портрета споживача: його культура і цінності, життєві пріоритети і інші характеристики, які дозволяють визначити модель поведінки.
 2. Брендинг. Йдеться про вибір ідеї позиціонування, цінностей товару, неймінг, розробцку дизайну бренду і адаптація під рекламні носії
 3. Продуктова стратегія – це виділення головних особливостей товару, формування асортиментної політики. Також до цієї категорії відноситься вибір групових та індивідуальних упаковок.
 4. Ціноутворення. Розробка стратегії встановлення об’єктивної ціни на пропонований продукт.
 5. Стратегія реалізації. Вибираються найбільш вигідні канали збуту.
 6. Стратегія розвитку продукту передбачає визначення найбільш підходящих способів популяризації товару і налагодження комунікацій з споживачем.

Завдяки вірному вибору стратегії комунікації зі споживачами забезпечується максимально точне попадання в цільову аудиторію. Як наслідок –  зростання продажів компанії.

Для чого потрібна маркетингова стратегія бренду

Багато брендів з часом втрачають свої позиції на ринку. Це незважаючи на підтверджену високу якість продукту. У ситуаціях, коли лояльність споживачів ні чим не підкріплюється, вони з часом починають схилятися до товарів конкурентів. Тому якщо ваша мета полягає не тільки в завоюванні, а й утриманні своїх клієнтів, розширенні частки ринку і захопленні все нових сегментів і ніш, вкрай важлива стратегічна основа.
Це і є брендингова стратегія. Завдяки наявності ефективного плану дій товар неминуче буде рухатися до поставлених цілей, адже всі тактичні заходи будуть скоординованими, а концепція позиціонування бренду на ринку точно визначена. Розробка програми розвитку продукту дає безліч можливостей.

 1. Виявлення недоліків і проблем бізнесу на поточному етапі розвитку.
 2. Визначення основних болей цільової аудиторії, створюючи нову потребу, але вже ґрунтуючись на вашому товарі.
 3. Створення нового більш успішного напрямку розвитку бренду, або внесення корективів у вже обраний.
 4. Акцентування важливих конкурентних переваг компанії.
 5. Створення бажаних асоціацій і вражень, пов’язаних з брендом.
 6. Зміцнення позицій на ринку і підвищення довіри споживачів.
 7. Збільшення вартості активів компанії.

В основі успіху бренду лежить серце стратегії. Йдеться про головну ідею, основні переваги продукції, які вигідно відрізняють вашу пропозицію від конкурентних.

Маркетинговая стратегия бренда

Типові проблеми

Коли потрібна розробка маркетингової стратегії бренду? Терміново задуматися над цим питанням потрібно, якщо ви можете сказати, що ці проблеми про вас:

 1. Відсутність явної конкурентної переваги. Ви втомилися від постійного порівняння з конкурентами. Хочете збільшити свою частку ринку, але немає чіткого плану дій.
 2. Немає стабільного потоку замовлень. Вам набридло, що не вдається налагодити керований трафік. У бізнесі «то густо, то пусто». Відзначається падіння конверсії продажів.
 3. Не видно чіткого зв’язку між прибутком і витратами на рекламну кампанію. Ви економите на просуванні, відповідно не дієте в повну силу.
 4. Рівень попиту на вашу продукцію далекий від бажаного. У вас немає чіткого розуміння істинних потреб своїх клієнтів. Відповідно в результаті неминуча втрата прибутку.

Коли-небудь настане час, коли доведеться щось робити з кожним з цих пунктів. І тільки вам вирішувати, відбудеться це в наступному житті, або все-таки в цьому. Чи ви готові до змін вже зараз? Вашому бізнесу, як повітря, необхідна маркетингова стратегія.

Чому варто замовити розробку маркетингової стратегії в True?

Бажання замовити розробку брендингової стратегії свідчить про твердий намір завоювати нові ринки збуту, і утримати існуючу аудиторію. До True звертаються ті, для кого важливий результат! Наша команда складається тільки з професіоналів, закоханих у свою справу, і які відповідально ставляться до проектів.  Набридло боротися з низькою конверсією і нестабільними продажами? Не відкладайте просування вашого бізнесу на завтра, True знає, як вирішити вашу проблему вже сьогодні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

https://true-ag.com/blog/post/brendingovaya-strategiya-marketingovaya-strategiya-brenda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!