Контент маркетинг
click fraud detection

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ

ЯК МИ створюємо контент-маркетинг для вас

Аудит і аналіз

01

Аудит вже наявного контенту на ресурсі, вивчення конкурентів у вашій бізнес-ніші. Це дозволяє виділитися і проявити унікальність в розробці текстової та візуальної інформації.

Сегментація ЦА

02

Сегментація і визначення цільової аудиторії. Відвідуваність сайту збільшується тільки за рахунок актуального і цікавого контенту. А для цього важливо визначитися з інтересами відвідувачів.

Брифування

03

Брифування. За підсумками проведеного аналізу ми готуємо замовнику бриф з переліком ключових питань. Тільки після того, як ви визначитеся з темами, які вимагають широкого розкриття, ми приступаємо безпосередньо до роботи над продаючим контентом.

Розробка ТЗ

04

Розробка технічного завдання для копірайтерів з основними ключовими запитами, які сприяють подальшому просуванню.

Редагування та правки

05

Тільки після цього здійснюється наповнення сайту унікальним контентом.

Наші переваги

Чому ВИ ОБЕРЕТЕ НАС!

З нами зручно

01

  • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою в будь-якій валюті
  • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або оффлайн зустріч в офісі в центрі міста
  • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотнім зв'язком

З нами надійно

02

  • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
  • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
  • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ СТВОРЮЄМО КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ

Перш ніж розглянути важливість контент-маркетингу в роботі сайтів, давайте спочатку розберемося в термінології. Під поняттям контент мається на увазі не тільки написання текстів для сайту. Насправді це вся інформація, розміщена на вашому ресурсі, сторонні публікації, комерційні пропозиції і багато іншого. Контент – потужний інструмент, що дозволяє сформувати бажаний образ бренду, і донести до кінцевого споживача необхідну інформацію. Це поняття широке й різноманітне. Крім текстового наповнення контент включає візуальну інформацію, відео, аудіо-матеріали та інфографіку.

Що ви отримаєте, замовивши контент-маркетинг і стратегію просування у нас?

  1. Стрімке збільшення продажів. Саме завдяки контент-маркетингу можлива обробка початкових стадій воронки. Це в результаті позитивно позначиться на продажах вашого сайту.
  2. Довіра і лояльність цільової аудиторії. Хочете яскраво і голосно заявити про себе, і продемонструвати свій експертний рівень? Контент-маркетинг – ефективний інструмент, за допомогою якого ви зможете встановити довірчі відносини з майбутніми клієнтами.
  3. Посилення позицій в пошукових системах. Контент-маркетинг впливає і на просування, дозволяє підняти ресурс в пошуковій видачі.

Замовлення контент-маркетингу для просування компанії дозволить розширити цільову аудиторію і голосно заявити про себе. Після ретельно проведеної роботи про вас і ваші пропозиції дізнається велика кількість потенційних споживачів. Це обов’язково позитивно позначиться на продажах і, природно, на прибутку.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!