Корпоративний сайт
click fraud detection

Портфоліо

Свіжі роботи

Ціни

Я вражений, але ЩО Я ОТРИМАЮ?

Вартість багато в чому залежить від складності функціоналу, кількості сторінок і дизайну.

Корпоративний сайт

 • Аналіз ринку і конкурентів
 • Розробка прототипу сайту (UX)
 • Розробка дизайну сайту (UI)
 • Верстка сайту і програмування
 • Установка адмін панелі
 • Базова Seo оптимізація
 • Базове підключення аналітики та налаштування цілей-конверсій
Заказати

Магія втілення

ЯК МИ розробляємо корпоративний сайт для вас

Дослідження і аналіз

01

На старті проекту ми ретельно вивчаємо ваш бізнес, його сильні і слабкі сторони, позиціонування на ринку, конкурентів і цільову аудиторію.

Прототип

02

На основі зібраної інформації і наших знань ми розробляємо прототип всіх типів сторінок сайту з урахуванням зручності для користувачів, правильної структури, маркетингової орієнтації в донесенні ваших головних меседжів, конверсійності і доведення клієнта по воронці продажів сайту до потрібної дії.

Розробка дизайну і верстка

03

На основі прототипу ми малюємо унікальний і стильний дизайн, враховуючи ваш корпоративний стиль. Продумуємо анімацію і мікро-анімацію. Верстаємо всі сторінки сайту і інтегруємо зі зручною адмін панеллю.

Налаштування систем

04

Проводимо базову оптимізацію для пошукових систем. Встановлюємо та налаштовуємо аналітику і відстеження конверсій.

Наші переваги

Чому ви ОБЕРЕТЕ НАС!

З нами зручно

01

 • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою в будь-якій валюті
 • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або оффлайн зустріч в офісі в центрі міста
 • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотнім зв'язком

З нами надійно

02

 • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
 • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
 • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ СТВОРЮЄМО САЙТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Створення корпоративного сайту завжди допомагає ефективно популяризувати бізнес серед клієнтів і партнерів. Сайт представляє вашу компанію на ринку, вигідно висвітлює ваші досягнення і переваги, викликає довіру.

Довіра дуже швидко перетворюється в покупки, а значить – в прибуток. Так що недооцінювати силу сайту не варто. Створення бізнес сайту — це прекрасний шанс вивести компанію на новий рівень. Якщо коротко: сайт є обличчям вашої компанії, яке має виглядати презентабельно. Ми допоможемо вам зробити його саме таким.

При розробці корпоративного сайту «під ключ» важливо враховувати не тільки його візуальну подачу, але і зручність, функціональність, відповідність цілям і задачам бізнесу. Для цього потрібен глибокий аналіз вашого бізнесу і цільової аудиторії, який ми проводимо в обов’язковому порядку. В результаті ми виявляємо позиціонування вашої компанії / продукту, нішу і ваших конкурентів. Відповідно до зібраної інформації і буде створюватися сайт організації.

Для початку ми розробляємо UX дизайн сайту. Це означає, що в першу чергу ми звертаємо увагу на логіку і структуру сторінок.

Правильна структура сама по собі має величезний вплив на користувачів, тому ми не можемо не враховувати це. Ми продумуємо кожен крок користувача, щоб привести його саме до тієї інформації, яку він шукає і спонукати зробити ту дію, яку ви від нього чекаєте.

На базі UX-прототипу створюємо UI дизайн, який відповідає за естетику і привабливість. Для цього впроваджуємо красиві брендовані елементи, вводимо анімації, відео, працюємо над стилем і подачею контенту.

Після затвердження дизайну з вами, ми приступаємо до верстки і програмування сайту. Щоб вам було легко керувати сайтом, ми ставимо зручну систему аналітики, використовуємо просту і зрозумілу адмінпанель. Як користуватися цими інструментами – ми навчимо. Власне так і виглядає розробка корпоративних сайтів для бізнесу «під ключ».

В результаті ви отримуєте корпоративний сайт, як відображення місії, духу, головних меседжів і позиціонування компанії. Зверніть увагу, що розробка b2b сайту у нас ведеться з нуля і під ключ. Вартість розробки корпоративного сайту залежить від обраного вами кейса.

Наші

КЛІЄНТИ

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!