Розробка презентації. Що? Як? І чому?
click fraud detection
Головна / Блог / Розробка презентації. Що? Як? І чому?

Розробка презентації. Що? Як? І чому?

230

Презентация для компании

Презентація – наочна інформація про компанію або бренд. Для того, щоб вона все-таки долетіла до цільової аудиторії, і стала стимулом здійснення потрібних вам дій, потрібно грамотна і вигідна подача. Яскравий і нестандартний дизайн презентації посилить загальне враження. Привабливе оформлення грає другорядну роль. Розробка презентацій на замовленняце не стільки про красу, скільки про те, щоб достукатися до споживача, і викликати в нього позитивні емоції. Так ймовірність позитивного результату багаторазово збільшується.

Що дає презентація

Тільки відповідна підсумковій меті презентація здатна «розгойдати» аудиторію. Грамотно складена демонстрація ідей і цілей здатна вирішити ряд завдань:

 • інформує про особливості діяльності компанії, її місії і видах діяльності;
 • сприяє впізнаваності товарів і послуг, рекламуючи їх;
 • дозволяє переконати опонента на переговорах;
 • сприяє реалізації продукту;
 • наочно демонструє результати виконаної роботи.

Структура і оформлення будуть відрізнятися виходячи з цілей, які покладаються на презентацію. Грамотний підбір інфографіки, кольорів і стилів дозволяє вигідно представити компанію і викликати інтерес у цільової аудиторії. Тільки зацікавленого партнера можна підвести до бажаного дії.

Разработка презентации

Крута презентація – ефективний спосіб донесення ідеї

Зробити презентацію для компанії можна друковану та електронну. Останні бувають статичними, анімованими і мультимедійними. Але якою б вона не була, основне завдання – викликати інтерес, правильно піднести переваги компанії і підштовхнути до подальшої дії.

Power Point – нічого зайвого

Цей спосіб найбільш популярний, адже відрізняється зручністю. Тут можна легко додавати потрібну інформацію і робити коригування. Можливе використання анімації і створення динамічних переходів між слайдами. Дизайнери TrueAg розроблять для вас презентацію, що включає інфографіку і елементи анімації в єдиному стилі. В результаті буде сформований привабливий образ, який точно запам’ятається вашій цільовій аудиторії.

PDF – швидко і практично

Це невеликий за розміром файл, який зручно використовувати для подальшого розміщення на сайті. Також цей формат відмінно підходить і для друкованих версій. Дизайнери TrueAg продумають структуру і підготують стильне і сучасне оформлення для вигідної презентації бренду.

Photoshop, inDesign – стильне і сучасне рішення

Завдяки сучасним графічним редакторам відкриваються безмежні можливості створення презентації. Такий спосіб донесення інформації дозволить змінити сприйняття аудиторії. Але робота з Photoshop і inDesign є ефективним інструментом тільки для тих, хто вміє працювати з цими графічними редакторами. Якщо ви хочете зробити таку презентацію самостійно, можете в підсумку зіткнутися з низкою складнощів і допустити масу помилок. Ми точно знаємо, як заінтригувати і захопити вашу цільову аудиторію!

Анімовані презентації – яскраві ефекти і фішки

«Оживити» можна не тільки графіку і тематичні зображення, а й сам текст. Використовуючи ефективні інструменти, ви зможете додати презентації динамічності: об’єкти з’являються і зникають, змінюють розмір і колір. Анімовані презентації, розроблені нашими дизайнерами, якісно відображаються на всіх видах пристроїв і їх можна надіслати електронною поштою.

Відео-презентація – сучасне рішення! Більше ніяких обмежень

Видео-презентацыя – ефективний інструмент для просування продукта компанії. В таких повідомленнях для цільової аудиторії містяться анімовані елементи, графіки та текстова частина. Все це гармонічно поєднується у один інтерактивний ролик. Чому потрібно замовити презентацію продукту в TrueAg?

 1. Клієнти і партнери більше втягуються в вивчення. Взаємодія з аудиторією стає більш ефективною.
 2. Інформативність і насиченість інформації.
 3. Мультимедійність, використання анімації та звукових ефектів.
 4. Компактність, презентація доступна в різних форматах, можливе зберігання на будь-яких носіях.

Відео-презентації дозволяють максимально розкрити переваги продукту, спростити проведення акцій і комунікацію з партнерами. Дизайнери TrueAg створять для вас емоційну презентацію, яка буде вигідно виділятися серед конкурентів, підкреслить статус компанії і точно запам’ятається вашій цільовій аудиторії.

Web-презентації – нові можливості для розвитку вашої компанії

Онлайн-презентації сприяють розвитку бізнесу, і дозволяють урізноманітнити комунікацію з партнерами і клієнтами. Можливе проведення, як з комерційною, так і з навчальною метою. Ваша презентація не працює? Це свідчить про нестачу переконливої ​​інформації, або про несмачне оформлення. Також не варто списувати з рахунків мляву подачу. Для того, щоб змусити аудиторію дослухати вас до кінця, потрібно розставити акценти на вищевказаних моментах. Також важливо правильно вибрати формат. Наші дизайнери розроблять для вас чіпляючу презентацію, що викликає щирий інтерес до вашого бізнесу і до продукту.

Презентація для виступів

Необхідно ознайомити аудиторію з продуктом, причому піти на випередження. Тобто потрібно відповісти на всі передбачувані питання, які можуть задати глядачі. Такий тип презентацій має акуратний і лаконічний дизайн, забезпечує надання максимуму вигод і фактів щодо даної теми. Слів багато не потрібно, акценти варто робити на картинках.

Презентація для колективу і партнерів

Мета виступу полягає в зрозумілому поданні ідеї і отриманні зворотного зв’язку. Презентація повинна вміщати в себе короткі, але важливі аргументи. Яскравий дизайн дозволить вигідно піднести інформацію.

Презентація для інвесторів

Проект потрібно презентувати у всіх фарбах, щоб переконати інвесторів вкласти в нього гроші. Текст повинен бути переконливим, стиль оформлення краще «діловий». Такий виклад дозволить посилити враження.

Презентація продукту і послуг

Головна мета полягає в рекламі нових товарів і послуг. У викладі потрібно максимально розкрити вигоди і переваги продукту, наочно продемонструвати факти і цифри, які підтверджують користь. Мається на увазі використання картинок, емоційного дизайну і інфографіки.

Презентація про компанію

Мета полягає в підвищенні довіри споживачів. В рамках презентації потрібно викликати інтерес у аудиторії і голосно заявити про свій бізнес. Шаблонні і нудні фрази не запам’ятаються і не дадуть бажаного ефекту. Рекомендована оригінальна і креативна подача інформації про компанію.

Презентація для email-розсилки

Важливо максимально зацікавити аудиторію, зробити яскраве враження про продукт або компанію, і стимулювати слухачів до вчинення дії. Вітається короткий і інформативний виклад інформації. Особливу увагу потрібно приділити гучному і чіпляючому заголовку. Яскрава інфографіка дозволить утримати увагу глядача.

Розробка корпоративних шаблонів презентацій – статус і естетика

Наявність готових шаблонів дозволить співробітникам компанії в короткі терміни готувати кілька різноспрямованих презентацій. При цьому вони будуть виконані в повній відповідності з фірмовим стилем вашої компанії. Виглядати такі презентації будуть професійно і стильно. Дизайнери TrueAg розроблять для вашої компанії крутий дизайн, що викликає позитивні асоціації. Ми створимо графічні елементи і іконки. В результаті ви отримаєте шаблон, в якому в повній мірі відображена специфіка виду діяльності.

Створення не нудного дизайну презентації в TrueAg

Розробка презентацій для компанії – креатив і політ думки. Але куди ж без структури? Природно завдання виконується поетапно. Зараз ми трохи відкриємо завісу у світ творчості TrueAg, і розповімо, як це робимо ми.

 1. Ми ретельно продумуємо основну ідею і концепцію, яку і будемо надалі втілювати в життя. На цьому етапі ми слухаємо переваги замовника, адже ваша думка для нас вкрай важливо. І готуємо яскраві і чіпляючі рішення.
 2. Пишемо тези і ємні рекламні тексти, що дозволяють вам голосно заявити про себе і свій продукт, викликати інтерес і довіру цільової аудиторії.
 3. Приступаємо до розробки інфографіки, яка буде легко сприйматися слухачами. Готуємо оформлення слайдів, здатних утримати увагу аудиторії, і змусити дослухати вашу думку до кінця.

Ми розробимо для кожного слайда різне дизайнерське оформлення, м’яко перетікаюче від одного розвороту до іншого. Це дозволить розкручувати основний сюжет поступово, у міру перегляду презентації. Досвід нашої команди дозволяє нам працювати з різними графічними редакторами, форматами та програмами. Ми створимо крутий, стильний і адаптивний дизайн під будь-яке завдання. Замовте розробку дизайну презентації для вашої компанії в TrueAg. Ми зробимо для вас переконливу і вражаючу презентацію, доносячи основну ідею. Вона допоможе створити потрібні асоціації у аудиторії, і простимулювати до потрібного дії.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

https://true-ag.com/blog/post/razrabotka-prezentaczii-chto-kak-i-pochemu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!