Бізнес стратегія
click fraud detection

Магія втілення

Як ми створюємо для вас бізнес стратегію

Дослідження і аналіз

01

Ми ретельно вивчаємо всі бізнес-процеси вашої компанії, визначаємо поточну точку розвитку.

Ідея

02

Ми складаємо кілька життєздатних ідей щодо оптимізації вашого бізнесу і визначаємо, як домогтися довгострокових і короткострокових цілей.

Розробка концепцій

03

Ми опрацьовуємо конкретні кроки по досягненню намічених цілей, автоматизації бізнесу, складаємо докладний посібник з бізнес-стратегії.

Презентація

04

Ми надаємо стратегію вам, допомагаємо впровадити її в бізнес, здійснюємо підтримку.

Наші переваги

Чому ви оберете нас!

З нами зручно

01

  • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою в будь-якій валюті
  • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або оффлайн зустріч в офісі в центрі міста
  • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотнім зв'язком

З нами надійно

02

  • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
  • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
  • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ СТВОРЮЄМО ДЛЯ ВАС БІЗНЕС СТРАТЕГІЮ

Бізнес стратегія потрібна завжди і всім – і великій корпорації, і кабінету стиліста. Хороша стратегія бізнесу визначає ваш кінцевий успіх, тому що є чимось на зразок гіда на вашому шляху і відповідає на питання: що робити і навіщо. Ми відповімо на всі питання разом з вами і створимо ефективну і життєздатну стратегію виходу на ринок.

Розробка бізнес стратегії містить в собі кілька обов’язкових кроків. На старті ми занурюємося в усі процеси вашого бізнесу, вивчаємо його зсередини, щоб чітко розуміти, з чим ми працюємо, і на якому відрізку шляху знаходимося. На цьому етапі потрібно визначити відправні точки оптимізації бізнесу.

При складанні плану розвитку бізнесу не менш важливо знати, «як себе почувають» ваші конкуренти, щоб зіграти на їх слабких сторонах, або ж просто зрозуміти, чим найкраще відрізнитися від них. Особливо це актуально при розвитку бізнесу в кризу.

Коли ми провели аудит і знаємо, від чого відштовхуватися, ми починаємо мозковий штурм по автоматизації бізнесу і досягненню поставлених короткострокових і довгострокових цілей компанії.

Стратегія розвитку бізнесу вимагає конкретних рішень і тимчасових термінів на їх здійснення. Ми складаємо технічне завдання щодо поліпшення позицій компанії, де прописуємо кроки по точкам зростання. Стратегія розвитку малого бізнесу може впроваджуватися вами, або ми можемо взяти це на себе.

Ми впроваджуємо систему аналітики для всіх ваших процесів, а також прораховуємо воронку продажів. Але ваш прибуток залежить не тільки від неї, але і від вашої манери спілкуватися з вашими клієнтами – безпосередньо або через рекламні кампанії. Тому окремо необхідна бізнес стратегія компанії з комунікацій з клієнтами і рекламними компаніями. Розробка стратегії бізнесу на цьому етапі завершується.

В результаті ви отримуєте більш ефективні маркетингові процеси, відриваєтеся від конкурентів і відчутно підвищуєте рівень продажів пропорційно із середнім чеком. Тепер ви точно знаєте, як просунути бізнес в інтернеті або офлайн.

Любимо всім серцем

Наші клієнти

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!