Стратегічна сесія та мозковой штурм
click fraud detection
Послуги

Стратегічна сесія

та мозковой штурм

Ми ефективно проведемо стратегічну сесію разом з вами, щоб швидко визначити, куди вам рухатися, чого досягати і як.

ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Магія втілення

Як ми проводимо стратегічну сесію для вас

Дослідження і аналіз

01

Ми традиційно занурюємося в ваш проект, щоб побачити його зсередини, визначити сильні \ слабкі сторони і, виходячи з цього, рухатися далі.

Рішення

02

Ми разом з вами визначаємо конкретні кроки по досягненню тих чи інших цілей.

Розробка стратегії

03

Ми разом з вами визначаємо варіанти вирішення ваших завдань, спираючись на власний і світовий досвід. У результаті розробляється ефективна стратегія, як підвищити продажі компанії.

Презентація рішень

04

Ми презентуємо для вас стратегічні матеріали з готовими рішеннями і покроковим керівництвом до їх застосування, щоб ви могли в подальшому впроваджувати їх в свій бізнес.

Наші переваги

Чому ви оберете нас!

З нами зручно

01

  • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою в будь-якій валюті
  • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або оффлайн зустріч в офісі в центрі міста
  • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотним зв'язком

З нами надійно

02

  • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
  • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
  • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ ПРОВОДИМО СТРАТЕГІЧНУ СЕСІЮ

Для того, щоб знати, як збільшити продажі, потрібна стратегія. Від її ефективності буде залежати кінцевий успіх компанії та її прибуток. Саме тому так важливо грамотно проводити стратегічні сесії, щоб намітити конкретні цілі та кроки до них. Ми допоможемо вам оптимізувати всі механізми роботи компанії від бізнес процесів до просування!

На старті робіт ми збираємо стратегічну групу і проводимо мозковий штурм. Разом з вами ми вивчаємо специфіку і внутрішню систему бізнесу, нішу і ринок, ваших конкурентів, ЦА, методи збільшення продажів.

Це створить інформаційний бекграунд, щоб ми точно розуміли ваші потенціал і завдання, потреби на даний момент і перспективу. Тільки так можна розробити ефективну стратегію, як збільшити оборот продажів.

Крім того, ми забезпечуємо комплексний погляд з боку, щоб побачити загальну картину і підвищити показники роботи компанії на всіх рівнях.

Після позначення всіх завдань головне – знайти креативні і нестандартні рішення, як підвищити продажі. Ми разом формуємо ідеї і стратегії створення, просування і поліпшення проекту.

Ми використовуємо світовий досвід оптимізації продуктів, тому точно знаємо, що працює, а що – ні. Все це на додачу до нашого власного досвіду допомагає розробити унікальні та ефективні схеми прориву і підвищення рівня продажів сайту і компанії. Ми за впорядковану співпрацю і роботу в цілому, так що в процесі сесії ми створюємо матеріали наших зустрічей, які ви зможете використовувати в подальшому.

Крім самої стратегії, ми обов’язково опрацьовуємо конкретні кроки і деталі реалізації ідей. Таким чином, ви будете точно знати, як підвищити конверсію продажів в інтернеті і вийти на новий рівень бізнесу.

Любимо всім серцем

Наші клієнти

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!