Веб-дизайн
click fraud detection
Послуги

ВЕБ-ДИЗАЙН

Ми створюємо ефективний і продаючий дизайн сайту на основі продумування шляху користувачів, прототипування сторінок і красивої візуалізації проекту.

ЗАМОВИТИ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Портфоліо

Свіжі роботи по розробці Веб-дизайну

Магія втілення

ЯК МИ розробляємо веб-дизайн для вас

Дослідження і аналіз

01

На цьому етапі ми визначаємо проектні завдання на основі заповненого клієнтом брифу, аналізуємо пропозиції конкурентів і нові тенденції. Влаштовуємо мозковий штурм і включаємо креатив на максимум для створення яскравих ідей.

Прототип

02

Наша команда опрацьовує всі можливі призначені для користувача сценарії. Створення прототипів в подальшому дозволить передбачити поведінку відвідувачів сайту в тому чи іншому випадку.

Контент

03

Ми підбираємо медіа елементи, формуємо і розміщуємо тематичний контент, який викличе інтерес у цільової аудиторії.

Оформлення

04

Ми формуємо візуальний ряд, і опрацьовуємо кожну деталь макета.

Затвердження

05

Наше творіння демонструється замовнику. Не бійтеся правок, ми готові вдосконалювати дизайн до досягнення спільних позицій. Нам вкрай важливо, щоб результат відповідав корпоративному образу вашої компанії.

Наші переваги

Чому ви оберете нас!

З нами зручно

01

  • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою в будь-якій валюті
  • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або оффлайн зустріч в офісі в центрі міста
  • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотнім зв'язком

З нами надійно

02

  • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
  • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
  • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ СТВОРЮЄМО ДЛЯ ВАС ВЕБ-ДИЗАЙН

Оформлення сайту – перше, що бачить відвідувач. Тому вкрай важливо дотримуватися балансу між змістовністю і креативністю. Основне завдання веб-дизайну – зачепити людину в перші пару секунд, викликати інтерес і тим самим збільшити час перебування на сайті.

При створенні веб дизайну ми дотримуємося наступних критеріїв.

  1. Ми за унікальність і оригінальність. Щоб зачепити увагу відвідувача, в дизайні повинна бути «родзинка» і креативна ідея. І ми старанно шукаємо фішку, яка зробить ваш інтернет-майданчик не схожою на «мас-маркет».
  2. Відповідність напрямку бізнесу. Можете не сумніватися, розроблена дизайнерська концепція буде відповідати тематиці вашої діяльності.
  3. Зручність і простота. Час, проведений відвідувачем на вашому сайті, залежить від того, наскільки легко йому переміщатися між розділами по сторінках. Так, на адаптивний веб-дизайн ціна трохи вища, але воно того варте. Сайт розробляється для відвідувачів, і їм повинно бути зручно.

Стильно оформлений web-дизайн сайту підвищить авторитет компанії в очах конкурентів і довіру користувачів. Продуманий до дрібниць графічний та веб-дизайн розташовує до оформлення замовлень товарів саме у вас. Замовивши веб-дизайн у нас, ви отримаєте інтуїтивно зрозумілий у використанні сайт з максимально зручною навігацією. Ми завжди застосовуємо свіжі тенденції і знання психології поведінки користувачів. Наша команда розробить для вас веб-дизайн «під ключ», який допоможе завоювати увагу цільової аудиторії. Результатом нашої з вами плідної співпраці стане успішно працюючий сайт, що привертає потік клієнтів, забезпечуючи прибуток вашому бізнесу.

Наши

КЛИЕНТЫ

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!