Сайт візитка
click fraud detection

Портфоліо

Свіжі роботи

Магія втілення

ЯК МИ розробляємо сайт візитку для вас

Дослідження і аналіз

01

На старті проекту ми ретельно вивчаємо ваш бізнес, його сильні і слабкі сторони, позиціонування на ринку, конкурентів і цільову аудиторію.

Прототип

02

На основі зібраної інформації і наших знань ми розробляємо прототип всіх типів сторінок сайту з урахуванням зручності для користувачів, правильної структури, маркетингової орієнтації в донесенні ваших головних меседжів, конверсійності і доведення клієнта по воронці продажів сайту до потрібної дії.

Розробка дизайну і верстка

03

На основі прототипу ми малюємо унікальний і стильний дизайн, враховуючи ваш корпоративний стиль. Продумуємо анімацію і мікро-анімацію. Верстаємо всі сторінки сайту і інтегруємо зі зручною адмін панеллю.

Налаштування систем

04

Проводимо базову оптимізацію для пошукових систем. Встановлюємо та налаштовуємо аналітику і відстеження конверсій.

Наші переваги

Чому ви оберете нас!

З нами зручно

01

  • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою в будь-якій валюті
  • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або оффлайн зустріч в офісі в центрі міста
  • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотнім зв'язком

З нами надійно

02

  • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
  • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
  • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ СТВОРЮЄМО САЙТ-ВІЗИТКУ

У сучасному світі, коли переважна більшість покупок здійснюється через інтернет, без якісно працюючого сайту вибитися в лідери ринку вкрай складно. Останнім часом створення сайту-візитки користується величезною популярністю. Чому? Та тому, що за короткий проміжок часу у вас буде повноцінний майданчик в інтернеті, який дозволяє перетворювати потенційних покупців в реальних.

Скільки коштує зробити сайт-візитку? Що ви в результаті отримаєте? Про це і будемо говорити далі. Спочатку варто вказати, що ціна сайту-візитки фіксована, і буде залежати від обраного вами пакету. А тепер давайте ж дізнаємося, які ж плюшки вам варто очікувати. Креативно оформлений сайт точно викличе цікавість у споживачів, і дозволить максимально точно донести бажаний посил до цільової аудиторії. Розповівши про себе та свої досягнення в конверсійної послідовності, у вас значно зростуть шанси на побудову довірчих відносин з цільовою аудиторією. Можете не сумніватися, вартість сайту-візитки окупитися швидко, а вигода, яку ви отримаєте – безцінна!

Сайт-візитка від True – це:

  1. Безпрограшний запуск бізнесу. Ближче знайомство – основа довірчих відносин.
  2. Адаптивна верстка і оптимізація. Ми розробляємо зручну навігацію, яка відповідає вимогам користувачів і пошукових систем.
  3. Конверсія трафіку. Ми прекрасно розуміємо, що основне завдання сайту полягає в конвертації відвідувачів в клієнтів. Повірте, розроблений нами дизайн і юзабіліті напевно зачеплять погляд цільової аудиторії, і збільшать тривалість перебування на сайті. А далі все вже залежить від вас.

Створення сайту-візитки на Wordpress з ретельним опрацюванням унікального дизайну, подальші розкрутка, просування та супровід – завдання, з якими легко впорається наша команда.

Замовивши сайт-візитку у нас в Києві, ви отримаєте ефективний інструмент, який представляє вашу компанію в інтернеті. Ресурс дозволить виділитися в натовпі конкурентів, представивши вас перед клієнтами в найвигіднішому світлі. Завдяки правильно розробленій іміджевій сторінці обсяги продажів піднімаються. Постійний приплив замовників забезпечить стабільний дохід і розвиток компанії. Погодьтеся, непогана мотивація, щоб замовити розробку сайту-візитки «під ключ»?

Наші

КЛІЄНТИ

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!