Стратегія просування бренду Makita
click fraud detection
Главная / Портфолио / Стратегія просування бренду Makita

Стратегія просування бренду Makita

Клиент

Makita

Задача

Стратегія просування бренду

Про компанію

Макіта Україна є офіційним представником японської компанії Makita. Вони здійснюють реалізацію різного роду електроінструменту, обладнання, а також садової техніки.

Бренду Makita більше 102 років. Саме творець компанії в 1958 році представив свій власний електроінструмент – перший в світі електрорубанок.

В даний час Макіта є найбільшим в світі виробником електроінструментів, що випускає понад 350 типів інструментів і понад 4500 аксесуарів до них.

Завдання

Розробити маркетингову стратегію просування бренду.

Рішення

На основі аудиту та swot аналізу ми розробили 6 ключових пропозицій для бренду, які допоможуть вивести його на новий рівень.

Ми розбили реалізацію пропозицій на покрокові рішення з урахуванням цільової аудиторії та каналів взаємодії з клієнтами. По кожному напрямку ми зробили медіапланування, схеми і структури, і кей віжуал рекламних кампаній.

Offline маркетинг

Для офлайн маркетингу ми пропрацювали медіапланування для Tv, радіо і розміщення на бордах.

Ми підібрали більше 18 телевізійних каналів, 5 радіоканалів і 22 точки розміщення бордів з максимальним охопленням цільової аудиторії і рекомендаціями по типам реклами.

Корпоративний сайт

Ми розробили схему і базовий прототип промо сайту компанії на основі цілей, ЦА і подальшого просування проекту. Прописали завдання і черговість кожного кроку по створенню проекту.

Інтернет маркетинг

Ми вибрали і пропрацювали 4 основних і найефективніших для бренду каналу Діджитал просування: Google Ads, Youtube, Facebook Ads і медіа реклама на тематичних сайтах. Крім цього на всіх відвідувачів сайту буде налаштований ремаркетинг.

По кожному джерелу залучення цільової аудиторії ми розробили покроковий план роботи.

Key Visual

Для єдиної подачі візуальних образів і посилів під час усіх рекламних кампаній ми розробили 3 концепту.

Ми провели аналіз конкурентів і цільової аудиторії, пропрацювали стилі сприйняття по портретам ЦА і виділили найяскравіші і привабливі образи.

Концепт 1: Інвентар садівника

Садовий інвентар – абсолютно необхідна і незамінна категорія обладнання для будь-якого садівника, дачника або городника.

Це ідея виконана як нагадування кожного садівника, при якій ми говоримо, щоб він не забував, що завдяки новим можливостям деякі раніше необхідні речі тепер йому не потрібні, наприклад, провід від обладнанням або бензин.

Особливості концепту:

  • легко адаптується за допомогою заміни на будь-який інший продукт лінійки або непотрібний предмет;
  • має оригінальну інфографіку;
  • яскравий і оригінальний образ.

Концепт 2: Вибирайте комфорт

Сучасною тенденцією в застосуванні техніки є зростаюча увага до питань забезпечення нею максимально можливого комфорту.

В цій ідеї донесли до споживача ідею обладнання, з яким їм буде максимально зручно і комфортно. В цьому варіанті ми акцентуємо увагу на фінальному результаті, завдяки роботі техніці.

Макіта: красиві доглянуті пейзажі і трендові екстер’єри.

Особливості концепту:

  • легко адаптується за допомогою заміни на будь-який інший продукт лінійки або фоновий інтер’єр;
  • має оригінальну інфографіку;
  • класика демонстрації цільових товарів.

Концепт 3: Поради садового гнома

Садові гноми – невеликі фігурки у вигляді гномів в червоних чобітках в різних позах, популярні в усьому світі, в якості декорацій для садів.

Пропонуємо використовувати цей образ для створення героя, який за своєю легендою майстер і фахівець садової техніки. І наш садовий гном рекомендує використовувати тільки техніку Макіта.

Особливості концепту:

  • легко адаптується за допомогою заміни на будь-який інший продукт лінійки;
  • має оригінальну інфографіку;
  • має яскравий 3D персонаж-експерт.

Результат

Після досліджень і ретельного поглиблення в проект ми створили ефективну маркетингову стратегію просування бренду в усіх напрямках: як онлайн, так і офлайн маркетингу.

Ми провели медіапланування і бюджетування, описали покрокові плани робіт та впровадження стратегії, розробили концепти рекламних компаній і рекомендації щодо подальшої популяризації бренду.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!