Маркетингова стратегія для бренду Гільдія
click fraud detection
Главная / Портфолио / Маркетингова стратегія для бренду Гільдія

Маркетингова стратегія для бренду Гільдія

Клиент

Гильдия

Задача

Стратегія виходу на ринок. Діджіталізація проекту

Про компанію

Гільдія – єдиний «центр розвитку бізнесу», який об’єднав в собі сотні кращих компаній і професіоналів для допомоги підприємцям в їх діяльності

Завдання

Розробити повноцінну стратегію виходу на ринок нової компанії і просування з урахуванням аналізу та позиціонування конкурентів

Рішення

Ми побудували стратегію на основі найважливіших розділів: аналізу ринку і конкурентів, розробки портретів цільової аудиторії, позиціювання компанії, комунікацій з клієнтами і створили покроковий план дій для реалізації цієї стратегії.

Концепція

Аналіз і розробка повноцінної стратегії перед запуском будь-якого проекту – це дуже ефективний і правильний крок для бізнесу. В першу чергу він обумовлений тим, що компанія відразу бачить:

  • перспективи розвитку;
  • позиціонування, УТП і концепції запуску всього проекту на тлі конкурентів ринку;
  • весь спектр інструментів, які будуть використані в процесі розвитку проекту;
  • бюджетування і масштаби проекту.

Основний концепт даного проекту – єдиний центр, де зосередилися фахівці з усіх сфер обслуговування і допомоги бізнесу вирішення будь-яких питань, від юридичних і податкових, до бухгалтерії і охорони.

Високий рівень довіри до перевірених і відібраним фахівцям, ідеальний рівень обслуговування, персоналізація є підкріплювальними тригерами для головного меседжу.

Аналіз ринку і конкурентів

Аналіз ринку будується на розумінні обсягів ринку юридичних послуг, на основних тенденціях і уявленні наданні подібних послуг.

Найважливішою частиною аналізу виступають конкуренти.
Для даного проекту вони були розділені на 2 основні категорії: фахівці по точковим напрямкам і компанії широкого спектру послуг. Усередині категорії діляться як на компанії, так і на бренди особистості.

Виділивши більше 10 найсильніших гравців на ринку України в різних категоріях, ми проводимо аналіз позиціонування, уявлення на ринку, джерела трафіку на сайт і способи залучення клієнтів в Діджитал.

Такому ж аналізу піддаються гравці на ринку Європи і США для розуміння західних тенденцій розвитку подібних проектів і як образи для проходження.
На основі такого аналізу ми робимо висновки і будуємо гіпотези і позиціонування проекту.

Портрети цільової аудиторії

За проектом ми виділяємо 3 портрета (аватара) цільової аудиторії.

Ми розробляємо портрети клієнтів на основі:

  • демографічних та особистісних характеристик
  • цілей і цінностей (чого він хоче? що для нього важливо?)
  • труднощів і больових точок (чого він хоче уникнути? чого він боїться?)
  • заперечень і ролі в процесі покупки.

На основі цих даних ми чітко розуміємо хто є тими людьми, яким ми повинні донести основну інформацію і продати наш продукт, і розуміємо, що і як варто використовувати для залучення потенційних клієнтів.

Позиціонування

Ми розробляємо позиціонування для компанії, основний посил.
Показуємо раціональну та емоційну складову позиціонування.
Вибудовуємо стратегію побудови головного меседжу на основі сітки сприйняття клієнтом продукту “до і після”.
Розробляємо основне УТП і прописуємо основні продающі фрази.

Всі ці складові позиціонування допомагають показати цінність компанії, її філософію та репутацію, стиль роботи, продукт, головні відмінності від конкурентів і то, що клієнт буде переконаний в бажанні співпрацювати з компанією.

Стратегія комунікацій і джерел залучення клієнтів

Коли ми знаємо кому і що необхідно донести ми переходимо до пункту “як”, де розглядаємо маркетингову стратегію комунікацій, де прописані ідентифікація бренду, медійна стратегія носіїв, чіткі канали комунікацій і то, через які канали компанія буде просуватися на ринку.

Етапи плану дій виходу на ринок

Після складання всієї стратегії ми прописали 4 основних етапи виходу на ринок компанії у вигляді чіткого чек-листа, які незалежно від подальшої співпраці компанія зможе впровадити для запуску та просування бренду.

У них вказані логічні і послідовні кроки, які витікаючи з усього документа і на основі всіх вищевказаних розділів є найбільш потенційно ефективними і успішними для цього нового продукту.

Результат

Ми розробили повну і чітку стратегію виходу на ринок України нової компанії на основі аналізу, цільової аудиторії, позиціювання і просування, яка буде ефективно працювати на кожному етапі розвитку.

Крім стратегії клієнт отримав чітку “дорожню карту” для проекту і його розвитку і почав успішно впроваджувати його в життя.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!