Розробка корпоративного сайту Skymall
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка корпоративного сайту Skymall

Розробка корпоративного сайту Skymall

Клиент

Skymall

Задача

Розробка корпоративного сайту

Про компанію

Skymall — один з найбільших в Києві торгово-розважальних центрів з кращою добіркою світових модних брендів. Це більше 250 магазинів, зона розваг, кінотеатр, боулінг, караоке, фуд-корт і величезний гіпермаркет.

https://skymall.ua/

Завдання

Провести повний редизайн проекту з урахуванням оновленого візуального та функціонального відображення.

Рішення

Повністю реінкарнувати сайт Skymall, вдихнути в нього нове життя шляхом глибокої розробки, стильного дизайну і оптимізації під потреби кожного користувача. Ми розробили сайт «з нуля» і комплексно, не оглядаючись на попередні рішення.

У НАС ВИЙШЛО

Користувачі забули про застарілий дизайн, проблеми з відображенням на смартфонах, нелогічною навігації і тривале завантаження сайту. Що ж прийшло на зміну?

Прийло чисте задоволення від користування, яке можна отримати на будь-якому пристрої. Ніяких лагов, фризів, набридлих помилок, незрозумілою навігації і застарілих дизайнерських рішень.

Особливості проекту

Інтуїтивно доступна навігація

Тепер, щоб знайти потрібну інформацію, не обов’язково бути детективом. У самому верху є розділи «Магазини», «Ресторани», «Розваги» та зручна карта ТРЦ, по якій можна знайти все і відразу.

Свіжий дизайн

Мінімалістичний і легкий, він радує досвідчені очі і не відволікає користувача від головного – потрібної інформації. Ми використовували вузьку кольорову гамму з природними тонами і формами. Нічого зайвого і нав’язливого.

Вся потрібна інформація під рукою

Ніхто не запізниться і не промахнеться. На сайті є вся інформація про магазини і розважальні об’єкти: локація, час роботи і контактні дані.

Результати

Новим сайтом ТРЦ Skymall – стильним, легким в користуванні і зрозумілим для кожного відвідувача. Тепер ви можете знайти всю необхідну інформацію за лічені секунди, милуючись свіжим дизайном з ПК, смартфона на iOS або Android. А ми можемо озирнутися на жвавий сайт Skymall і не зустріти жодного сумніву.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!