Дизайн логотипу та упаковок Наші овочі
click fraud detection
Главная / Портфолио / Дизайн логотипу та упаковок Наші овочі

Дизайн логотипу та упаковок Наші овочі

Клиент

Консалтинг Інвест

Задача

Розробка дизайну логотипу і упаковки

ПРО КОМПАНІЮ

Консалтинг Інвест відноситься до Green guild group, основна діяльність – це вирощування та продаж овочів українського походження.

ЗАВДАННЯ

Розробити креативний, приємний та “продаючий” дизайн логотипу і упаковки для лінійки продуктів торгової марки “Консалтинг Інвест”.

ПРОБЛЕМАТИКА

Зробити загальний концепт компанії мультиплікаційним, добрим та казковим. Персоніфікувати кожен товар, надаючи цікавий образ всій компанії у цілому, та її продуктам окремо.

ДИЗАЙН

Перед тип, як створити дизайн упаковки чи логотипу, команда наших спеціалістів ретельно вивчила продукт та бренд, визначила його потенційних конкурентів, провела SWOT-аналіз, працюючи в симбіозі з клієнтом, щоб максимально передати особистість у бренді, оживити його, створити образ, викликаючий довіру.

Ми провели комплексне маркетингове дослідження, котре дозволило створити індивідуальний та ексклюзивний дизайн для конкретного проекту:

  • детальне вивчення та аналіз ринку з врахуванням форми упаковки, композиційного наповнення, використання різного роду фактур.
  • Аналіз підходящої колористики, робота з гамою кольорів, а також іміджевою складовою загального дизайну.
  • Аналіз різних колекцій малюнків та зображень по заданій тематиці.

Синтез отриманої інформації, визначення оптимального формату та підходу в дизайні упаковки з врахуванням особливостей позиціонування бренду, цінового сегменту та цільової аудиторії.

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

На цьому етапі було прийнято іміджево-практичне рішення: розробити лінійку персонажів, котрі і будуть ознаменувати конкретний товар. У кожного продукту буде індивідуальна назва та кольорове рішення. Це створює певний затишок та довіру, а також робить бренд найбільш креативним серед конкурентів.

У результаті мі пішли по стопам відомої лінійки продуктів під назвою “Вовка-морковка”, та створили йому цілу родину персонажів: придумали їм імена та образи, усі вони вийшли добрими, щирими, як справжні прототипи родичів у селі.

Було надано 3 різних концепти ідеї у форматі презентації. У результаті клієнт зупинився на найбільш простому та одночасно сучасному мінімалістичному дизайні упаковок.

ВИСНОВКИ

Мінімалістичність та простота- це тренди, однако у той самий час, це певний ризик для нашого ринку. Окрім народних образів у логотипі, флетовий український орнамент допомагає зробити цю упаковку більш адаптивною та близькою до нашого ринку. Таким чином ми створили та впровадили “Український мінімалізм”.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!