Логотип, фірмовий стиль та брендбук для SUPESSO
click fraud detection
Главная / Портфолио / Логотип, фірмовий стиль та брендбук для SUPESSO

Логотип, фірмовий стиль та брендбук для SUPESSO

Клиент

SUPESSO

Задача

Розробка логотипу, фірмового стилю і брендбуку

брендинг и дизайн

Про компанію

Ресторан-бістро «Supeso» в основі концепції закладу має ресторанні страви за доступною ціною, які кухар готують з натуральних і корисних для здоров’я продуктів. Затишний інтер’єр закладу виконаний в теплих відтінках і доповнений цегляною кладкою, панорамними вікнами і кованими елементами декору.

Задача

Необхідно розробити логотип, фірмовий стиль і брендбук, який би повною мірою показував дух і стиль бренду.
Компанія на ринку нова, але має чітке позиціонування, яке необхідно було відобразити при розробці айдентики.

Рішення

Ресторан швидкого харчування SUPESO позиціонується як сучасний заклад швидкого харчування, з якісними натуральними стравами.

Особливість меню – приготування супів за світовими традиційними рецептами. Тому ми зробили ставку на трендовість і стильний віжуал, створивши образи, що викликають у споживачів бажання зайти в ресторан і покуштувати страви.

разработка нового бренда

Логотип

Логотип відображає позиціонування компанії – риска над буквою U символізує “гаряче” блюдо, а буква О з рискою вгорі – символ включення, «Power». Ключова ідея лого – «смачно поїв – включився!»

Він розроблений в трендовом мінімалізмі, тому виглядає стильно і сучасно.

Кольори підібрані відповідно до концепції закладу: зелений – як символ натуральності приготовленої їжі, а червоний – для образності, т. К. Це колір дарів природи.

заказать брендинг
формирование бренда компании

Фірмовий стиль

Як фірмовий знак вирішили використовувати стилізовані букви U і O – вони відмінно виглядають як самостійні елементи, а також на різних фірмових носіях.

Фірмовий стиль включає: дизайн бічної вивіски, об’ємний логотип на фасаді, покажчики для зони з асортиментом супів, цінники, тейбл-тент меню, табличка – графік роботи закладу, дизайн склянок для кави, дизайн штендерів, дизайн анкет
Програми лояльності, дизайн карток учасників програми лояльності, упаковки для їжі на винос, дизайн Фартух для персоналу, дизайн форми для менеджерів ресторану.

фирменный стиль айдентика
фирменная айдентика

Паттерн

Також був розроблений фірмовий патерн, який призначається для стилізації елементів фірмового стилю компанії. Патерн складається з повторюваних елементів – букв U і O. Чорний фон надає паттерну більшої контрастності і стилю.

создание и разработка бренда

Брендбук

Для ресторану також був розроблений брендбук – керівництво з використання логотипу та фірмового стилю. Він включає основні графічні та кольорові елементи айдентики і правила з оформлення різних фірмових носіїв – від карт до форми персоналу.

У брендбуці ми вказали: допустимі розміри логотипу і кордони вільного простору, повну інструкцію із застосування фірмових кольорів, повний набір використовуваних шрифтів і рекомендації щодо їх застосування в різних ситуаціях, варіанти розміщення елементів фірмового стилю.

Брендбук допомагає маркетологам і дизайнерам ресторану правильно використовувати розроблену айдентику і зберігати єдиний відомий рекламний образ у всіх майбутніх рекламних кампаніях.
Також за допомогою брендбуку зберігається загальна єдина концепція закладу, коли всі елементи інтер’єру, рекламно-інформаційна продукція, уніформа – виконані в одному стилі і служать одній меті – підвищувати впізнаваність ресторану і залучати більше відвідувачів.

создание бренда цена
стоимость разработки бренда

Висновки

З нуля ми розробили логотип і фірмовий стиль для нового ресторану швидкого обслуговування, створивши для нього єдину візуальну концепцію, яка відображатиме головну ідею закладу. Айдентика вийшла яскравою, креативної і такою, що запам’ятовується.

Також ми створили брендук – єдине керівництво з використання логотипу та фірмового стилю, з наочними прикладами його використання, і з візуалізацією основних його носіїв.

Яскравий красномовний фірмовий стиль, підкріплений конкретними рекомендаціями і прикладами застосування, допомагає закладу виділиться на тлі конкурентів і сприяє запам’ятовуваність у потенційних відвідувачів, формуючи сильний бренд.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!