Розробка промо сайту Emotion. Business & Travel
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка промо сайту Emotion. Business & Travel

Розробка промо сайту Emotion. Business & Travel

Клиент

Emotion. Business & Travel

Задача

Розробка промо сайту

Про компанію

Emotion. Business & Travel – це команда фахівців в області індивідуального, корпоративного і екстремального туризму вищої категорії, яка на перше місце своїх пріоритетів ставить ідеальну організацію і рівень сервісу.

Завдання

Оновити і поліпшити сайт, який правильно познайомить цільових користувачів з компанією і унікальними турами.

Концепція

Ми вирішили створити мінімалістичний проект з 2 типами сторінок: головною і сторінками турів. Нам треба було продумати правильну подачу інформації на цих типах сторінок для того, щоб цільова аудиторія отримала потрібну інформацію і зробила цільову дію.

Основний концепт сайту: емоції і унікальний досвід від індивідуальних турів.

Додаткове підкріплення: акцент на високому сервісі і широкому переліку супроводжуючих послуг, які повністю звільняють клієнтів від турбот і дарують повний комфорт при подорожах.

Захват та подача

Для подачі основного концепту на основі емоцій на головних екранах обох сторінок ми вирішили подати відеоконтент з кращих нарізок турів для того, щоб з перших секунд захопити користувача і викликати захват.

На головній сторінці ми продумали 2 варіанти подачі турів: анімовану прокрутку найактуальніших турів в першому вікні і подачу турів згідно верхньої фільтрації за тегами.

В обох сторінках ми виводимо галерею вражень, засновану на найяскравіших і вражаючих фото, щоб задати загальний тон сторінці і показати кращі моменти.

Підкріплення високим рівнем сервісу

І на головній сторінці та на сторінці турів ми вивели переваги, список індивідуальних послуг та унікальні особливості турів для того, щоб відразу продемонструвати цінність компанії.

Для закріплення експертності та рівня сервісу крім опису компанії ми вивели блоки експертів і супроводжуючих турів, де користувачі можуть побачити фото, опис фахівця і 3 його ключові особливості.

Для підвищення цільових дій ми використовували спец пропозиції і заклики до дії на кожній сторінці.

Результат

Ми створили невеликий, але дуже насичений сайт, який виконує основні завдання компанії і націлений на ключові особливості проекту.

Надалі по стратегії просування проекту ми запускаємо рекламні кампанії на різних майданчиках для залучення цільової аудиторії і побудови воронки продажів.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!