Дизайн POS, айдентики для упаковок Madame Posh
click fraud detection
Главная / Портфолио / Дизайн POS, айдентики для упаковок Madame Posh

Дизайн POS, айдентики для упаковок Madame Posh

Клиент

кав'ярня “Madame Posh”

Задача

Розробка дизайну POS, айдентики для упаковок

дизайн упаковки коробки

Про компанію

Арт-кафе “Madame Posh” – це концептуальне кафе в популярному місці Лондона, яке спеціалізується на натуральних і безглютенових солодощах і напоях.

Завдання

Арт-кафе “Madame Posh” має специфічну цільову аудиторію – дівчата від 16 до 60 років. Всі вироби цього закладу – крихітні витвори мистецтва: легкі, повітряні, красиві і шалено апетитні ласощі, гідні дам королівської крові. Кондитерська всерйоз задумалася про розвиток популярного спрямування “Take away” для збільшення збуту, а також розширення цільової аудиторії. Заклад знаходиться в Лондоні, тому дизайн повинен бути максимально європейським і одночасно шалено креативним.

Основне завдання: Розробка креативного стильного дизайну POS, айдентики для упаковок і посуду для лінійки “Take away”.

розробка дизайну упаковки

Рішення

Нами був створений детальний портрет представниці цільової аудиторії – середньостатистичної клієнтки кондитерської “Madame Posh”. Виходячи з аналізу, було виділено 4 основні речі:

  1. Вона – красива і граційна, незалежно від віку.
  2. Вона всебічно розвинена, розбирається в моді, має відмінний смак.
  3. Вона готова переплатити за дійсно гарний продукт.
  4. Її колірні переваги – ніжні, красиві і багаті поєднання кольорів і відтінків.
дизайн упаковки товара

КОНЦЕПЦІЯ: SWEET WOMAN

Було прийнято рішення розробити лінійку креативних стаканчиків і пакетів-упаковок на винос, вибравши при цьому центральним образом – жінку. Її витончений силует додає дизайну візуальну цінність, нотку мистецтва, своєрідну родзинку і художню деталь.

Головний наставник в нашій роботі – натхнення, яке ми черпали з красивих фотографій, де вдалося максимально прекрасно розкрити образ жінки.

дизайн упаковки коробки

РОЗРОБКА ПАТЕРНУ І ПІДБІР ПАНТОНІВ

Невимушений мінімалістичний стиль патерну з легкими лініями цінний своєю універсальною здатністю до комбінування з різними колірними рішеннями. Так як, в цьому брендингу широка кольорова гама, це – відмінне практичне рішення.

Підбірка квітів відповідно до трендів в Європейському дизайні і уподобаннями цільової аудиторії. Всі кольори прекрасно комбінуються між собою, створюють цілісний образ і фірмовий стиль.

дизайн и производство упаковки
разработка дизайна упаковки цена

РОЗРОБКА GUIDELINE

Правила та керівництва з використання фірмового стилю в зрозумілій красивій формі. Формат журналу захоплює і зацікавить не тільки персонал, але і звичайних відвідувачів, змусить дізнатися про бренд більше.

дизайн фирменной упаковки

ВПРОВАДЖЕННЯ

Застосування техніки “Key visual” дозволило промальовувати чотири варіанти образу Дівчини-Тістечко. Персонажі виглядають смачно, апетитно і креативно.

У той же час комбінація колірних рішень рішень дає можливість охопити і розділити цільову аудиторію на групи – ніжний малиновий разом з білим сподобається дівчатам, а ось лінійка упаковок з бірюзово-білими нотками підійде і для їх супутників.

новый дизайн упаковки

ВИСНОВКИ

Розробляючи стилізацію дизайну для арт-кафе ми взяли за основу реальну і потенційну цільову аудиторію, і втілили її в оригінальному стилі з урахуванням основного напрямку продукції закладу.

Таким чином, ми застосували практичне рішення для всіх груп цільової аудиторії, і змогли її розширити, що і було первинним завданням.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!