Розробка лендінга для тренінгів Бізнес тренера Тетяни Петрухи
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка лендінга для тренінгів Бізнес тренера Тетяни Петрухи

Розробка лендінга для тренінгів Бізнес тренера Тетяни Петрухи

Клиент

Бізнес тренер Тетяна Петруха

Задача

Розробка лендингу для тренінгів

Про компанію

Тетяна Петруха – бізнес – тренер; тренер мережі 5 * готелів InterContinental Hotels Group; сертифікований тренер SQI; учасник навчальних проектів компанії Zappos.

https://www.petrukha.com/

Завдання

Розробити зручний, оригінальний лендінг, який правильно доведе користувача до конверсії і представить тренера і курси в потрібному світлі.

Структура сторінки

При старті проекту ми чітко продумали мету і завдання лендінгу. Ми пропрацювали його маркетингову структуру подачі для того, щоб правильно і швидко довести клієнта від першого вікна до конверсії.

Після першого вікна, де ми чітко дали зрозуміти про специфіку лендігу, наступним заходом ми починаємо нашу воронку переконання користувача.

Другим блоком йде блок “Проблематика”, де ми чітко описуємо, навіщо це потрібно, і працюємо з болями потенційних клієнтів.

Коли він вже починає розуміти те, що йому необхідний цей курс, ми даємо підкріплення у вигляді блоку “Кейси” і “Системи управління”, в яких ми показуємо наші схеми і системи, які зможуть йому допомогти.

Якщо клієнт ще не переконаний, ми показуємо “Переваги”, і даємо інформацію про тренера і її досягнення, і тих клієнтів, що їй довіряють.

Заключним чинником виступають відгуки учнів, розклад з описом модулів, і заклик до дії у вигляді форм і контактів.

Соціальні докази і довіра

Так як потенційні клієнти – це власники бізнесів і менеджери вищої ланки, ключовими моментами в продажу послуги є довіра і соціальні докази інших успішних компаній, які вже отримали цей досвід. Нам необхідно закрити заперечення “де гарантії, що це буде корисно і працює”

Ми акцентували увагу на цих тригерах більше 4 разів на блоках “Кейси”, “Тренер”, “Клієнти”, і “Відгуки”, де ми показуємо рівень експертності і довіри.

Дизайн

Ми розробили сучасний і стильний дизайн з елементами мікроанімації.
Фоновими базовими кольорами стали білий, сірий і чорний, а яскравий акцент – жовтий.

Ми використовували кілька оригінальних прийомів: поділ частини блоків на 2 тематичних частини з каруселями, вертикальні підписи тем, оригінальна сітка з вертикальними лініями, підсвічування важливих елементів яскравим кольором і контрастний поділ блоків.Також ми використовували патерн.

Загальний концепт візуальної подачі показує високий рівень компанії, спрямованість на сегмент b2b і естетичний смак. При цьому ми розставили і підсвітили потрібні конверсійні точки.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!