Створення корпоративного сайту для бренду IST
click fraud detection
Главная / Портфолио / Створення корпоративного сайту для бренду IST

Створення корпоративного сайту для бренду IST

Клиент

IST

Задача

Розробка корпоративного сайту

Про компанію

Компанія IST займається інноваційними санаційними технологіями. Була заснована в 2019 році з метою впровадження нових технологій на український ринок.

Технології санації досить широко і успішно використовуються в Європі, Азії, Штатах і в країнах СНД.

https://ist-tech.com.ua/

Завдання

Розробити корпоративний сайт, який би виконував 3 основні завдання:

  • Правильно доносив цільовій аудиторії інноваційні послуги компанії і давав достатньо інформації про переваги і сам процес співпраці.
  • Показував територіальне охоплення діяльності компанії і портфоліо.
  • Зробити сайт в єдиному корпоративному стилі, і викликати довіру у потенційних клієнтів

Прототип майбутнього сайту

Для розробки невеликого корпоративного сайту ми створили прототип 5 типів сторінок: головна сторінка, навігаційна сторінка послуг, посадочна сторінка послуги, сторінка про компанію та сторінка контактів.

Щоб розкрити кожну послугу ми крім опису самої послуги вивели блоки інформації про те, чим цей інноваційний метод відрізняється від класичного методу, яке обладнання використовує компанія, і як ця послуга була реалізована на реальному об’єкті.

І на сторінці послуг і на головній послузі ми реалізували портфоліо з прив’язкою до території реалізації.

Для підвищення довіри ми додали блоки про компанію, перелік установ і компаній, з якими співпрацює клієнт, переваги спільної роботи і окремо сторінку про компанію, де клієнт може показати всі досягнення і супутні документи і сертифікати.

Всі блоки сторінок були розташовані в правильній і логічній послідовності з огляду на правильне сприйняття користувачем інформації. Так само на сторінках ми використовували заклики до дії у вигляді форм для збору контактної інформації лідів.

Дизайн і реалізація сайту

UI дизайн сайту був виконаний в корпоративному стилі з використанням візуальних красивих графічних елементів, мікроанімаціі і брендових кольорів.

Дизайн сайту сприймається мінімалістично, строго, але при цьому з оригінальними акцентами і концентрацією на контенті.

Сайт по візуалізації чітко перегукується з логотипом і фірмовим стилем компанії, при цьому використовуючи свої діджитал сучасні елементи.

Результат

Ми розробили невеликий корпоративний сайт з урахуванням основних цілей, які закладав в нього клієнт. Ми врахували загальний концепт візуального корпоративного стилю і зосередилися на правильному донесенні інформації, так як специфіка клієнта досить складна і інноваційна. У підсумку ми отримали візуально красивий і продуманий сайт, який допоможе клієнту представити свій бізнес в інтернеті.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!