Дизайн лого для бренду LAZZAT
click fraud detection
Главная / Портфолио / Дизайн лого для бренду LAZZAT

Дизайн лого для бренду LAZZAT

Клиент

LAZZAT

Задача

Розробка логотипу ТМ

Про компанію

LAZZAT – новий бренд на українському ринку, компанії по виготовленню натуральних напоїв і кисломолочних продуктів, створених за традиційними кавказьким рецептами.

Завдання

Створити шрифтовой логотип з яскравою емблемою, в мінімалістичному стилі, але з використанням автентичних форм, що нагадують кавказькі орнаменти.

Емблема логотипу

Емблема – це вираження сутності бренду. У роботі над створенням емблеми ми дотримувалися таких основних принципів:

1. Вона повинна бути легко впізнаваною, простою і запам’ятовуємою
2. Повинна говорити інтуїтивно про те що бренд має кавказьких коріння.

1 концепт логотипу

Ми створили три варіанти логотипів для бренду.

Перший варіант дуже колоритний і концептуальний. Використана символіка національної печі “тандир” з візерунком на ній. Так само в цьому варіанті читається символ ємності, що містить блага і вище знання.

2 концепт логотипу

Другий варіант простий, сучасний і графічний. Центральний елемент – національний візерунок з мінімалістичною формою тюбетейки. Емблема виконана з простих і інтуїтивно зрозумілих форм.

3 концепт логотипу

Третій варіант виконаний з впровадженням символіки барбарису, з якого роблять популярну приправу “глядь”. Також логотип говорить про ставлення до природи і натуральності продуктів. Логотип виконаний у стилістики мінімалізму з креативної подачею і інтегрованим знаком.

Презентація концептів

Після презентації концептів клієнт прийняв рішення відштовхуватися від другого варіанту. Ми доопрацювали і трохи змінили візуалізацію логотипу.

Шрифт для логотипу та Кольорове рішення

Шрифт логотипу промальований м’яко, згладжено. Згідно завданням, він підходить за своєю навантаженністю для кавказької тематики. Такий шрифт, безсумнівно, чудово впишеться на будь-якої продукції, і інших носіях.

Кольори викликають певні емоції та почуття, тому надзвичайно важливо вибрати той колір, який ефективно представить Вашу індивідуальність. Вважається, що помаранчевий викликає апетит. Це часто використовується в роздрібній торгівлі. Як правило, це заклик до дії.

Висновок

Вникаючи в суть бренду ми створили цільові, красиві і асоціативні лого, які прекрасно відображають суть бренду і доносять його основні цінності.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!