Створення логотипу та корпоративного сайту UBER UKR
click fraud detection
Главная / Портфолио / Створення логотипу та корпоративного сайту UBER UKR

Створення логотипу та корпоративного сайту UBER UKR

Клиент

Uber

Задача

Розробка логотипу та корпоративного сайту

ПРО КОМПАНІЮ

Uber – американська міжнародна компанія з Сан-Франциско для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв і доставки їжі. За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точці.

УБЕРУКР – Партнер міжнародної компанії Uber, що представляє її в Україні, який надає можливість підключитися і працювати в Uber для водіїв у всіх великих містах.

uberukr.com

ЗАВДАННЯ

Розробити стильний європейський логотип, який відповідає рівню бренду. Створити функціональний, інтуїтивно-зрозумілий, яскравий і запам’ятовується сайт, який дозволить сформувати базу клієнтів з водіїв і одночасно розповість пасажирам про існування представництва Uber в Україні.

ЛОГОТИП

Комбінований графічно-шрифтової логотип з художнім акцентом. Силуетно буква “У”, яка є ключовою в нейм компанії, нагадала нам іконку геолокації, яка і була обрана для створення “родзинки” логотипу.

Логотип вийшов сучасним, мінімалістичним – в кращих традиціях європейського дизайну. Він виконав головну свою задачу – дивлячись на цей лого, людина відразу розуміє.

Важливі акценти і конверсійні елементи тестувалися на аудиторії і відбиралися найоптимальніші та працюючі варіанти.

САЙТ

АНАЛІЗ

Перед розробкою був проведений брейн-штормінг серед водіїв нашої команди. Всі висловили свої ідеї та переваги про найбільш ефективний формат сайту для необхідної цільової аудиторії, а саме: аналіз аудиторії.

Створити функціональний, інтуїтивно-зрозумілий, яскравий і запам’ятовується сайт, який дозволить сформувати базу клієнтів з водіїв і одночасно розповість пасажирам про існування представництва Uber в Україні.

ПРОТОТИПУВАННЯ І ДИЗАЙН

Для правильності розміщення текстово-візуальних елементів ми скористалися програмою Axure – редактор, де був розроблений прототип майбутнього сайту. Саме на цьому етапі було прийнято рішення зробити багатосторінковий корпоративний сайт, де кожна сторінка сайту створена у вигляді окремих landing-page для кожного міста, де працює компанія.

Даний метод дозволив створити більшу кількість точок дотику компанії зі споживачем і дати йому можливість залишити заявку з будь-якої сторінки сайту.

Концептуальний європейський дизайн, адаптований під менталітет українського споживача – довершує функціонал корпоративного сайту Убер.Укр. Використання трендового flat-стилю в іконах, текстури, бекстейджах, кнопках дозволило зробити сайт креативним і простим одночасно. Даний мінімалістичний зовнішній вигляд ресурсу дозволяє акцентувати увагу на потрібній інформації і не дає йому залишитися «порожнім», додаючи шарму і раціональної витонченості, яка була підкреслена створеним логотипом.

НАПИСАННЯ ВІДПОВІДНОГО КОНТЕНТУ

Багатомовний контент сайту повинен був бути не тільки інформативним, але і продающим. Опис діяльності компанії УБЕР.УКР отримало доступну, легку і приємну форму – без зайвих і складних формулювань, але “продаючи”

РОЗРОБКА І ФУНКЦІОНАЛ

FRONT-END

Кросбраузерність і адаптивність сторінок, які відразу виглядають добре в усіх браузерах і на всіх пристроях.

BACK-END

Нами була розроблена персональна адмін панель, для спрощеного управління і редагування сайту. Структура коду вийшла акуратна і проста, що прискорило завантаження на всіх пристроях. Була створена база даних, де відображалися всі бренди і допустимі року випуску автомобілів. Ми інтегрували її в сайт, де при натисненні на кнопку підтягувалася необхідна користувачеві інформація від компанії. Також, практичним рішенням став окремий функціонал для кожного міста – в залежності від обраної локації з’являлася актуальна для неї інформація.

ІНТЕГРАЦІЯ (AMO CRM)

Нами було запропоновано зробити синхронізацію і адаптацію, під даний сайт, системи AmoCRM, яка, в результаті, дала можливість інтернет-ресурсу миттєво пов’язувати зацікавленого водія з менеджером Уберукр і створювати базу клієнтів для e-mail розсилок.

ПРОСУВАННЯ

Нами було розроблено семантичне ядро компанії і список всіх можливих ключових запитів для просування за допомогою контекстної реклами. Ми забезпечили повну підтримку по контексту протягом кількох місяців після здачі проекту.

РЕЗУЛЬТАТ

За підсумком, ми отримали універсальний сайт для міжнародної компанії Uber, який охоплює, як ядро, так і периферію цільової аудиторії компанії, дозволяє створити потрібну базу клієнтів і сконцентрувати увагу на потрібних аспектах за допомогою AmoCRM.

Унікальний дизайн, виконаний в стилі Flat, а також зручний сучасний функціонал і верстка зробили інтернет-ресурс креативним і неповторним у своєму роді, що дозволило виділити УБЕРУКР з ряду компаній, що займаються подібною діяльністю.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!