Розробка сайтів на OpenCart
click fraud detection
Головна / Блог / Розробка сайтів на OpenCart

Розробка сайтів на OpenCart

74

Разработка сайта на Опенкарт

Класний дизайн сайту та креативні тексти – це круто, проте замало. Будь-який інтернет-магазин має продавати, адже саме для цього його створюють. Тому сайт має бути насамперед зручним, функціональним та технічно оптимізованим. Для цього необхідна відповідна платформа і движок, на основі якого він буде створений. Відмінним варіантом буде зробити сайт на OpenCart.

Переваги OpenCart для створення сайту

За кількістю створених інтернет-магазинів платформа OpenCart займає п’яте місце в рейтингу. Для онлайн-торгівлі вона підходить якнайкраще. Популярність OpenCart легко пояснити її перевагами.

 1. Доступність. За користування движком не стягується плата. Відповідно, він доступний для всіх. Сайт на OpenCart обійдеться вам у рази дешевше, ніж на будь-якій платній платформі. Економія бюджету забезпечена.
 2. Готові модулі. У каталозі є все, що потрібно для роботи. Це вбудовані способи оплати, звіти з продажу та безліч інших не менш корисних функцій. Завдяки цьому лише за кілька тижнів ви зможете отримати крутий інтернет-магазин.
 3. Інтегровані платіжні системи. За вікном 21 століття, тому без систем прийому оплати не обійтися. OpenCart дозволяє додатково інтегрувати LiqPay, WayForPay, InterKassa, iPayment.
 4. Простота у просуванні. Движок надає чудовий функціонал для СЕО оптимізації сайту. Це дозволяє уникнути складнощів з його просуванням.

На цьому плюшки не закінчуються. CMS підтримується усіма хостерами. Тому вибір нормального хостингу – питання часу. До того ж із платформою працює більшість розробників. При виникненні необхідності в дрібних доробках або внесенні корективів у функціонал сайту, ви зможете легко знайти грамотного спеціаліста, який вирішить подібні завдання.

Разработка сайта на OpenCart

Чому варто створити інтернет-магазин на OpenCart?

OpenCart ідеально підійде для створення, як невеликих, так і великих інтернет-магазинів. Ліміти на товари та категорії відсутні. Завдяки цьому ви зможете додавати карток скільки душі завгодно. При цьому вони можуть бути максимально інформативними, включати фото, детальний опис і характеристики.

OpenCart – абсолютна свобода щодо розробки сайту. Наприклад, на движку можна створити мультимовний і мультивалютний інтернет-магазин, що дозволяє істотно розширити ринок збуту продуктів. Двигун дає безліч можливостей для бізнесу в мережі:

 1. Можливе встановлення різних груп цін, встановлених для роздрібних та оптових покупців.
 2. Адмін може розширити функціонал за допомогою додаткових модулів.
 3. За необхідності можна додавати необхідні для роботи елементи, такі як онлайн-консультант, форма зворотного зв’язку або інтеграція із соціальними мережами.
 4. Можливе настроювання інтеграції з 1С для зручності ведення обліку.

Але це ще не все! Адміністративна панель платформи є абсолютно простою і зрозумілою. Тому з її освоєнням не виникне жодних проблем. Це означає, що управління роботою готовим інтернет-магазином буде доступним для всіх співробітників.

Етапи розробки інтернет-магазину на OpenCart

Створення сайту на Опенкарт – процес багатоступінчастий, що включає комплекс завдань. Зараз ми трохи розповімо про те, як він проходить у True branding buro, і які основні етапи включає.

 1. Бріфінг. Для того, щоб в результаті отримати ефективно працюючий інтернет-магазин OpenCart, необхідно ретельно вивчити всі процеси та основний функціонал, який має бути присутнім у майбутньому сайті. Тому на початковій стадії ми пропонуємо заповнити бриф, у якому ви трохи розповісте про себе, та вкажете свої вимоги. Після вивчення подробиць проекту ми запропонуємо найкращі рішення щодо втілення ідей у ​​реальність.
 2. Упорядкування технічного завдання. Важливим етапом є підписання договору, в якому закріплені всі права та зобов’язання сторін, та зазначені терміни виконання проекту. У ТЗ вказуються модулі та сервіси, які потрібно реалізувати, та бажані технічні характеристики, які вам потрібні для роботи.
 3. Розробка дизайну. На основі складеного ТЗ та брифу ми приступаємо до розробки дизайну основних сторінок сайту – головного, каталогу, кошика, картки товару та багатьох інших. Результат – практичне та естетично привабливе оформлення майданчика для онлайн-торгівлі, яке спонукає відвідувачів все-таки купити ваш товар.
 4. Програмування. Над кожним проектом працює команда програмістів, яка веде його від початку і до кінця.
 5. Наповнення сайту смачним контентом відповідно до вимог, вказаних у технічному завданні.
 6. Тестування. Завершальним етапом створення сайту OpenCart є тестування. Ми перевіряємо працездатність магазину: реєстрацію, авторизацію та інші модулі. На цьому етапі усуваються недоробки, якщо такі мали місце. На виході у вас буде робочий інтернет-магазин, який відповідає вашим уподобанням та інтересам цільової аудиторії.

У результаті ви отримуєте інтуїтивно зрозумілий в управлінні та використанні сайт із зручною навігацією та в ексклюзивному дизайні.

Создание сайта на движке OpenCart

Чому обирають True Branding Buro?

Ми пропонуємо не просто робочий інструмент для продажу. Наша команда готова зробити для вас набагато більше! Завдяки використанню свіжих тенденцій та знань психології користувачів, нетиповий та креативний інтернет-ресурс буде здатний не лише завоювати, а й утримати увагу цільових відвідувачів. Ми пропонуємо:

 1. Абсолютно прозорі умови співробітництва. Перед початком виконання завдання ми укладаємо договір, де вказані гарантії та зобов’язання сторін. Дедлайн для нас не порожній звук. Можете не сумніватися, розпочати роботу з новим сайтом, що відповідає вашим вимогам, ви зможете точно в обумовлений термін.
 2. Зворотній зв’язок. У разі виникнення додаткових запитань чи побажань ви можете зв’язатися з нами, використовуючи зручні для вас канали комунікації.
 3. Звітність за етапами робіт. Ви спостерігатимете за результатом у режимі реального часу. Це дозволить у разі потреби внести корективи чи доповнення.
 4. Максимальне залучення до вашого бізнесу. Ми заглиблюємося в бізнес-процеси, вивчаємо цільову аудиторію та конкурентів. Це дозволяє нам проектувати конверсійний дизайн, який повністю відповідає вашій сфері діяльності.
 5. Індивідуальний дизайн. Так, на движку є маса цікавих шаблонів, багато з яких насправді варті уваги. Але якщо ви все-таки звернулися до нас, на вас чекає унікальний дизайн із «родзинкою», в якому буде присутня креативна ідея. Це зробить ваш майданчик несхожим на шаблонні варіанти, представлені в мережі. При погляді на ваш сайт потенційні покупці напевно зауважать, що імідж компанії та зручність клієнтів для вас не порожній звук. Повірте, покупці цінують, коли про їх піклуються. І нагородять вас за це високим трафіком.
 6. Консалтинг та технічна підтримка. На перший погляд сайт вам здається складним для роботи? Не біда. Наших клієнтів очікують консультації, на яких ми з вами обговоримо всі актуальні питання та надамо рекомендації після запуску.

Результатом нашої плідної співпраці стане успішно працюючий сайт інтернет-магазину, крутий дизайн якого приваблює максимальний потік клієнтів. А розширення онлайн-аудиторії та висока відвідуваність сайту сприятимуть збільшенню і вашого прибутку.

 • розробка інтернет магазину
 • інтернет магазин на opencart
Єрастова Инга
Маркетолог
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

https://true-ag.com/blog/post/razrabotka-sajtov-na-cms-opencart

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!