Розробка корпоративного брендингу. Маркетинг брендинг
click fraud detection
Головна / Блог / Розробка корпоративного брендингу. Маркетинг брендинг

Розробка корпоративного брендингу. Маркетинг брендинг

226

Брендинг

Компанії, що не мають унікального образу, чекає сумна доля. Вони або просто не запам’ятаються цільові аудиторії, або зовсім залишаться непоміченими. У такому разі великих продажів очікувати не варто. Для залучення клієнтів потрібно правильно відрекомендувати себе світові, яскраво продемонструвавши свої сильні сторони. Тільки так можна налагодити емоційний зв’язок із споживачами. Вирішити це завдання дозволить корпоративний брендинг “під ключ” від True branding buro. Це комплексний процес, що включає розробку позиціонування та вербальних елементів, впровадження яких тягне за собою збільшення цінності компанії в очах аудиторії.

Корпоративний брендинг – що це таке?

Під корпоративним брендингом мається на увазі, як компанія представляє себе навколишньому світу, який образ формує у свідомості цільової аудиторії. Крутий бренд це те, що хочуть і люблять. Завдяки грамотному брендингу компанія стає відомою, до неї підвищується довіра. Це дозволяє створити єдине середовище для співробітників, клієнтів та бізнес-партнерів. Так формується справжній бренд – асоціації та емоції, закладені у свідомості споживачів.

Корпоративный брендинг

 

Навіщо потрібний корпоративний брендинг?

Ефективний бренд – потужний інструмент продажу. Важливою його складовою є розробка респектабельного іміджу. Корпоративний брендинг для малого бізнесу дозволить збудувати надійний фундамент для розвитку, здобути позитивну репутацію та сформувати бажаний образ компанії. Цей ефективний інструмент:

 • просуває бренд на ринку;
 • створює позитивний образ компанії в очах цільової аудиторії;
 • сприяє збільшенню продажів;
 • дозволяє яскраво виділитися на фоні конкурентів;
 • вибудовує емоційний зв’язок із споживачами, тим самим підвищуючи цінність компанії.

Споживачі довіряють компаніям із позитивним іміджем. Відповідно – чисельність звернень збільшиться.

Відмінності корпоративного брендингу від товарного

Основним орієнтиром корпоративного брендингу виступає побудова міцного взаємозв’язку між компанією та аудиторією. Товарний – спрямований на комунікацію споживачів із продуктом, розробку унікального образу товарної лінійки. У цих видів брендингу різні акценти та цілі.

Основною метою корпоративного брендингу є створення позитивної репутації бренду в очах публіки. Від того, наскільки він буде успішним, залежить сприйняття товарного. Цінності компанії можуть, як розташовувати потенційних клієнтів до себе, так і відштовхувати.

Що потрібне для створення сильного корпоративного бренду?

Спочатку потрібно розробити стратегію. Потрібна ідея, яка розповість світові все про бренд. Далі слід продумати місію та цілі компанії. Після цього – створити візуальні елементи (логотип, нейм, контент, фірмовий стиль). Це дозволить визначити, бренд може дати людям.

Корпоративний бренд однаково важливий, як для молодих компаній, що тільки виходять на ринок, але і для існуючих. Він дозволить утримати та закріпити позиції бренду. Для отримання якісного результату краще довірити справу професіоналам, які точно знають, як і чим можна зачепити потенційного споживача, вплинувши на їхній вибір.

Корпоративный брендинг для малого бизнеса

Як розробляємо корпоративний брендинг ми

Перед тим, як розпочати розробку, ми вивчаємо ринок, особливості бізнесу та конкурентне середовище. Результат – бренд, що потрапляє прямо в серце цільової аудиторії, що чіпляє за живе. Але про все по порядку.

 1. Брифінг. Ми вислухаємо ваші побажання та вимоги, отримавши фото та інші матеріали, необхідні для роботи. Щоб створити корпоративний брендинг та позиціонування, нам потрібно знати ваші цілі та ідею, які ви хочете донести до потенційного споживача.
 2. Дослідження – занурення в проект та фактуру ринку. Ми вивчаємо тенденції ринку, конкурентів, складаємо портрет цільової аудиторії. Знання сильних і слабких сторін ваших конкурентів дозволяють вигідно виділитися з їхньої фоні.
 3. Аудит компанії. Наша команда знайомиться з особливостями вашої діяльності, що визначає очікування клієнтів. Закрити біль потенційних споживачів можна лише розуміючи, чим вони керуються під час вибору.
 4. Розробка айдентики. На цьому етапі ми створюємо головні атрибути брендингу організації – логотип, кольори та шрифти, які яскраво представлять ваш бізнес.
 5. Брендбук. Складання паспорта бренду – запорука збереження фірмових кольорів та запобігання спотворенню логотипу з часом. У ньому представлена ​​інформація про цінності бренду, його місію та бачення. Ці дані надалі використовуватимуть маркетологи, менеджери з реклами та співробітники компанії, забезпечуючи ефективне просування бренду.

Чому саме True branding buro?

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте не просто яскраві картинки. Без багатоступеневих досліджень та комплексного аудиту вони не означають нічого. Ми пропонуємо набагато більше:

 1. Образ, який запам’ятається споживачам. Розроблений брендинг сформує позитивний імідж компанії та підвищить довіру цільової аудиторії.
 2. Унікальні елементи бренду. Ми створимо логотип, нейм, фірмові кольори та інші складові, які виділять вас на тлі конкурентів, вигідно наголосивши на перевагах.
 3. Емоційне позиціонування. Бренд має викликати емоції, приємні асоціації. Це значно посилить лояльність клієнтів, підігріваючи інтерес до продуктової лінійки.
 4. Бренд, що закриває біль цільової аудиторії. Компанія, орієнтована на потреби клієнтів, має більше шансів потрапити до топу.

Ми розробимо унікальну ідентичність бренду або торгової марки, ґрунтуючись на філософії та цінностях, сформулювавши міцний емоційний зв’язок із цільовою аудиторією.

 

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

https://true-ag.com/blog/post/razrabotka-korporativnogo-brendinga-brending-marketing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!