Дизайн упаковки та етикетки. Розробка макетів етикеток та упаковок товарів
click fraud detection
Головна / Блог / Дизайн упаковки та етикетки. Розробка макетів етикеток та упаковок товарів

Дизайн упаковки та етикетки. Розробка макетів етикеток та упаковок товарів

87

Разработка дизайна этикеток

Етикетка є одним із найефективніших засобів комунікації бренду зі споживачами. Хороший, креативний та фірмовий дизайн – головний ідентифікатор вашого бренду, і своєрідна обіцянка, дана споживачеві. Він здатний у рази більше привертати увагу потенційних клієнтів, і відповідно продавати. Про продукт і його плюси і мінуси клієнт вже дізнається потім. Але якщо візуальна подача та якості продукту збігатимуться, ця сама обіцянка буде виконана. У результаті ви не тільки отримаєте задоволених, а й постійних клієнтів. А креативні дизайнери True branding buro знають, як виділити ваш бренд серед інших, привертаючи увагу цільової аудиторії.

Основні якості етикетки, що продає

Крута етикетка для товару, яка вона? У чому її основні відмінності? Розробка дизайну етикетки є комплексним завданням, яке неминуче базується на таких аспектах:

 1. Відповідність загальній концепції. Щоб підвищити впізнаваність бренду, важливо дотримуватися єдиного фірмового стилю. Етикетка має відповідати стратегії просування бренду.
 2. Джерело інформації. Потрібно наголошувати на сильних сторонах продукції, щоб поліпшити її ідентифікацію серед конкурентних аналогів.
 3. Відповідність уподобанням цільової аудиторії. Під час розробки необхідно орієнтуватися насамперед на кінцевого споживача, його смаки і потреби. Для цього важливо спочатку сформувати його точний портрет – стать, вік, регіон, соціальний прошарок та інше. Адже продукт створюється насамперед для людей. Тому спочатку варто подумати, які групи споживачів купуватимуть продукт. Це допоможе створити дизайн, який точно буде їм до вподоби.
 4. Відмінність конкурентів. Напевно, багато хто чув легендарний афоризм відомого гравця на біржі Натана Ротшильда – «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Ця фраза поширюється і на дизайн упаковок і етикеток. Перш ніж розпочати розробку, потрібно вивчити ретельно ринок, розглянувши етикетки конкурентів. І тільки після цього можна розпочати створення власної. Тільки так можна створити щось нове та неповторне.
 5. Сучасні тренди. Зовнішній вигляд продукції має бути сучасним. Йдучи в ногу з часом, ви не тільки зможете зробити етикетку по-справжньому крутою, а й викликати зацікавленість у молодіжної аудиторії.

Разработка дизайна этикетки

Етикетки для пляшок – основні елементи

Етикетки для напоїв включають декілька елементів:

 1. Основна або корпусна етикетка. Саме на ній розміщується назва продукту, логотип та інша базова інформація.
 2. Під кольєреткою мається на увазі етикетка, розташована вгорі пляшки. Вона відрізняється невеликими розмірами та мінімумом розміщеної інформації (символіка, логотип).
 3. Контретикетку розміщують на звороті пляшки. На ній розміщують максимум інформації про напій – склад, харчову цінність та інші дані, які можуть бути корисними для споживачів.

А ось якісний дизайн етикетки та упаковки на підсвідомому рівні транслює цільовій аудиторії про високу якість продукту. А це безперечно відобразиться на зростанні продажів та залученні нових покупців.

Розробка дизайну упаковки та етикетки – у чому різниця?

Етикетка виступає як засіб маркування. Це графічний чи текстовий знак, який наноситься у вигляді наклейки чи бірки на товар. Вона кріпиться до товару, припускаючи наявність упаковки. Якщо тара для зберігання відсутня, її і клеїти не буде. Вона не призначена для зберігання продукту. Серед основних функцій етикетки слід виділити залучення клієнтів яскравим дизайном, ідентифікацію товару, подання інформації про умови зберігання та багато іншого.

Під упаковкою варто розуміти засіб захисту продукції від зовнішніх пошкоджень. Коробки, тетрапаки та пляшки призначені вберегти товар від впливу сторонніх факторів. Крім цього упаковка виконує роль і засобу просування. За її рахунок можна ідентифікувати товар, викликати інтерес у споживачів.

Насправді поняття упаковки та етикетки дуже схожі між собою. Однак націлена етикетка насамперед на розкручування товару, а упаковка – на захист від зовнішніх подразників.

Дизайн этикетки

Що необхідно врахувати, розробляючи дизайн етикетки?

Бажаєте отримати круту етикетку, яка закохує споживачів з першого погляду? Рекомендуємо звернути увагу на такі фактори:

 1. Емоції та асоціації. Найпростіший спосіб отримати довіру споживачів – викликати у них позитивні емоції. Це найкращий спосіб комунікації з потенційними клієнтами.
 2. Приємний візуал. Тільки красива та креативна етикетка неминуче приверне увагу цільової аудиторії та запам’ятається надовго.
 3. Тактильні відгуки. Дизайнерське оформлення – безперечно важлива складова. Однак не варто забувати про якість етикетки. Економія на матеріалах та техніці друку – не найкраща ідея.
 4. Відповідність концепції. Етикетка має привертати увагу. Але який від цього сенс, якщо вона не асоціюватиметься з вашим брендом? Важливо, щоб вона відповідала вашому корпоративному стилю. Адже тільки так можна досягти впізнаваності.

Етапи розробки етикетки, яка напевно запам’ятається

Етикетка має вигідно відрізняти ваш товар від конкурентного, встановлюючи емоційний зв’язок із кінцевим споживачем. Конкурентоспроможний та сучасний дизайн етикетки – результат поєднання творчого підходу та стратегічного маркетингу. Пропонуємо подивитися, як створюється в True branding buro крута етикетка, що продає.

 1. Зіставлення брифу. Спілкуючись з вами особисто, або з вашим маркетологом, ми по крихтах збираємо актуальну інформацію про цільові групи ваших клієнтів, конкурентне середовище та особливості товарів. Це фундамент, без якого підсумковий результат не може точно відповідати вашому баченню та перевагам потенційних споживачів.
 2. Технічне завдання. Отримана за підсумками брифінгу інформація структурується, і оформляється у завдання, з яким працюватиме надалі творча група дизайнерів.
 3. Підготовка концептів. Дизайнери візуалізують декілька графічних рішень для етикетки. Обов’язково до кожного додається аргументація. Усі вони надаються на розгляд.
 4. Реалізація обраного дизайн-концепту. Варіант, якому ви надали перевагу, наші графічні фахівці оптимізують і шліфують до ідеалу. На цьому етапі формується кольорова гама для продуктової лінійки.
 5. Підготовка до друку. Після завершення плідної роботи виконується верстка та підготовка макетів для подальшої здачі в друкарню.

У результаті ви отримаєте яскраву і незабутню етикетку, яка демонструє суть і цінності продукції вашої компанії.

Чому саме True branding buro?

Розробка етикеток у True branding buro – поєднання глибокого аналізу бізнесу, стратегічного маркетингу та креативу. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 1. Унікальну етикетку, що підкреслює переваги вашого продукту.
 2. Невербальний, але дуже ефективний канал комунікації з потенційними споживачами.
 3. Авторський нагляд за друком.

Ми розробимо унікальну етикетку під ваш бренд, яка точно викличе інтерес у цільової аудиторії, і висловить цінності вашого продукту через яскравий дизайн. Це дозволить налагодити контакт між брендом та споживачами. Напевно, вас цікавить вартість розробки дизайну упаковки та етикетки. Ціна залежить від кейсу, обраного клієнтом. Крім цього на вас чекають консультації перед запуском тиражу етикеток до друку.

 

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

https://true-ag.com/blog/post/dizajn-upakovki-i-etiketki-razrabotka-maketov-etiketok-i-upakovok-tovarov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!