Створення логотипу для бренду Nannostomus
click fraud detection
Главная / Портфолио / Створення логотипу для бренду Nannostomus

Створення логотипу для бренду Nannostomus

Клиент

Nannostomus

Задача

Розробка логотипу

создание логотипа компании

Про компанію

Сервіс з надання послуг з вилучення, агрегації, очищення даних, опублікованих на сайтах. Сервіс базується на хмарної платформі, яка розроблена на сервісах AWS, що дозволяє швидко обробляти величезні масиви даних.

Задача

Розробити логотип для сервісу, який повинен включати в себе стилізовану рибку згідно назви проекту. Рибка шукає дані на веб сайтах і видобуває їх клієнтам. Також логотип повинен включати назву сервісу.

Рішення

Відповідно до поставленої задачі ми розробили 4 унікальних концептів c використанням тематики проекту, цільової аудиторії, бачення бізнесу і поставлених завдань.

1 концепт: графічний елемент

Основою даного концепту є дінамічне шрифтове написання з потенційною можливістю трансформації верхнього елементу першої літери в подальшому розвитку фірмового стилю і невеликий графічний елемент, який є алюзією на товарний знак (R) з інтегрованою в нього рибкою.

Симбіоз аскетичности і динамічності даного варіанту вказує на технологічність, чистоту і оперативність процесів даного бізнесу.

Графічний потенціал знакової частини (товарного знака з рибкою) добре розкриється як в веб-просторі, так і за його межами – на різних елементах фірмового стилю і сувенірної продукції.

2 концепт: шрифтовая форма

Основою даної концепції є деформоване шрифтове написання, яке утворює собою форму риби.

Розвиток стилістики передбачає собою текстовий патерн, складений з переліку послуг компанії.

3 концепт: піксельний образ

Даний концепт виконаний в стилі геометрики і являє собою фірмовий блок, що складається з текстової частини, розміщеної на плашки, і знакового елемента – стилізованої рибки, спрямованою в позитивній динаміці під кутом 45 °.

Цей варіант є симбіозом сучасних тенденцій і безсмертної класики, де подача текстової частини на виліт плашки говорить про перший, а «тетрісная»

знакова частина відправляє нас в подорож в епоху зародження цифрових технологій і інтуїтивно асоціює фірмовий блок зі сферою діяльності компанії.

Крім вищезазначених семантичних властивостей даний варіант має великий графічний потенціал для розвитку айдентики, елементів інфографіки та анімації елементів дизайну в веб-просторі.

4 концепт: захований образ

Ключовим елементом даного концепту є інтегрована в негативний простір контрформа рибки.

Даний варіант мінімалістичний і не передбачає широкого графічного розвитку в фірмовому стилі.

Простота і лаконічність – наріжний камінь цього варіанту.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!