Дизайн логотипу NATALIA NEVSKAYA
click fraud detection
Главная / Портфолио / Дизайн логотипу NATALIA NEVSKAYA

Дизайн логотипу NATALIA NEVSKAYA

Клиент

NATALIA NEVSKAYA

Задача

Розробка логотипу

Про компанію

Студія дизайну інтер’єрів NATALIA NEVSKAYA розробляє дизайн інтер’єрів, компонує в одне ціле красу і ергономіку, естетичність і практичність, психологію і розрахунок, створюючи в результаті простір, яке є гармонійним продовженням Вашої особистості.
Має кілька нагород, в тому числі в 2019 – Міжнародна інтер’єрна премія «Interium».

Завдання

Створити стильний, лаконічний логотип з елементами геометрії для дизайну інтер’єрів і її студії. Після розробки лого в тій же концепції розробити фірмовий стиль, макети візитки і фірмові бланки.

Рішення

Ми створили лаконічний логотип з ідеально переплетеними літерами N – ініціалами дизайнера Наталії Невської. Чітка геометрія ліній і монохромність – відмінне стильове рішення, яке передає всю елегантність і естетику особистого бренду.

Дискриптор “interiors” чітко вказує на напрямок діяльності клієнта. А нестандартне написання літер A і Y сприяє кращій ідентифікації логотипу і його запам’ятовуванню.

Ідея

Суміщені, переплетені між собою букви NN створюють ідеальну геометричну композицію передаючи стиль та естетичні аспекти самого бренду і його робіт.

Основні характеристики – сувора завершеність, вивірена і стильна простота, чітка досконалість.

ШРИФТ ЛОГОТИПу

Ми обрали оригінальний шрифт без зарубок, з перериваючими літерними елементами. Одночасно геометричний, і в той же час плавний, він повною мірою передає дух особового бренду і студії дизайну інтер’єрів.

КОЛІРНЕ РІШЕННЯ

Ми розробили логотип в двох колірних рішеннях – білому і чорному. Класичні, лаконічні кольори добиралися з урахуванням побажань клієнта, вони додатково підкреслюють вишуканість і чудовий стиль особистого бренду і студії.

Висновки

Основні завдання логотипу – відобразити рід діяльності бренду, передати його душу і запам’ятатися клієнтам. Ми розробили логотип бренду, який в повній мірі виконує свої завдання і прекрасно підходить як самій студії, так і її власниці.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!