Дизайн логотипу та етикетки для Mziuri
click fraud detection
Главная / Портфолио / Дизайн логотипу та етикетки для Mziuri

Дизайн логотипу та етикетки для Mziuri

Клиент

Mziuri

Задача

Разработка логотипа и етикетки

Про компанію

Назва бренду Mziuri в перекладі з грузинського означає «Сонячний». Це легкі і приємні вина, що виділяються м’якістю і бархатистістю. Основною ідеєю виноробів при створенні вина Mziuri було втілення атмосфери душевних зустрічей з близькими людьми.

ЗАВДАННЯ

Розробити конкурентоспроможний логотип і стильні етикетки для чотирьох сортів вина Mziuri, яке тільки виходить на ринок алкогольної продукції.

ПРОБЛЕМАТИКА

Вино Mziuri – новий продукт, реалізований офіційним українським представником грузинської компанії. Виготовляється з грузинських сортів винограду.
Тому логотип і етикетка повинні відображати саму суть продукту і позиціонування компанії.

ЛОГОТИП

Основний стилістикою, від якої ми відштовхувалися при створенні логотипу, це асоціативний ряд, який викликає грузинський орнамент у поєднанні формою гілки винограду, з якого роблять вино.
Колірна тепла гамма також відразу ж асоціюється з основними кольорами вин і національними особливостями

ДИЗАЙН ЕТИКЕТОК

Дизайн етикеток також створений в мінімалістичному стилі, він не перевантажений зайвими елементами. Золотий / червоний орнамент на темному тлі виглядає максимально коштовно і привабливо.

Етикетка, стилізована грузинським орнаментом, відсилає покупців до стародавніх виноградників, викликаючи стійку асоціацію з якісним витриманим вином.

Всього ми розробили 3 дизайн-макету етикетки – під різні види вина.

ВИСНОВКИ

Шляхетний алкогольний напій Mziuri отримав свій унікальний лаконічний образ, логотип і етикетки виглядають стильно і сучасно. Своїм оригінальним мінімалізмом вони привертають увагу цільової аудиторії і стимулюють її спробувати нове грузинське вино.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!