Створення сайту візитівки Natalia Nevskaya interior
click fraud detection
Главная / Портфолио / Створення сайту візитівки Natalia Nevskaya interior

Створення сайту візитівки Natalia Nevskaya interior

Клиент

Natalia Nevskaya interior

Задача

Розробка сайту визитівки

Про компанію

Natalia Nevskaya interior – студія дизайн інтер’єрів.

“Ми розробляємо дизайн інтер’єрів. Концепцію Вашому життю.
Компонуємо в одне ціле красу і ергономіку, естетичність і практичність, психологію і розрахунок, створюючи в результаті простір, яке є гармонійним продовженням Вашої особистості.

Ми даємо відчути безумовний комфорт, прорахований до дрібниць …
Простір, в якому Ви відчуєте себе вдома. ” (с)

http://nevskaya.com.ua

Задача

Розробити корпоративний сайт, який візуально буде відображати естетику і професіоналізм студії і найкращим чином покаже портфоліо студії.

Концепція сайту

Основна візуальна концепція сайту це монохром, чорний фон з білим текстом.
Основний упор йде на оттенение фотографій і відео контенту.

Для фону ми використовували графічні патерни і стилізацію емблеми логотипу студії в різних варіаціях.

Особливу увагу ми приділили реалізації анімації як фонових частин, так і елементів блоку.

Якщо говорити про логічність побудови структури сайту і конверсійних, то ми продумали воронку переконання користувача від стартових блоків з основним меседжем і цінностями студії, перевагами і досягненнями, роботами і 3d візуалізацією проектів, вартості та закликом до дії.

Ми послідовно розмістили тригери впливу на потенційного клієнта і закрили всі основні заперечення, які можуть виникнути в процесі прийняття рішення про замовлення.

Структуру сайту ми вирішили зробити мінімалістичний: головна, про нас, проекти і контакти. Всього 4 найважливіші і продумані сторінки, які покажуть всю суть студії. Нічого зайвого – геніальність у простоті.

Основне завдання проекту

В першу чергу ми зосередилися на візуалізації робіт проекту.
Нам необхідно було зробити акцент на проектах і показати їх у тому вигляді, в якому вони допоможуть потенційним клієнтам стати реальними.

З першого ж вікна у вигляді повільного заміщення ми показуємо найяскравіші роботи.

У блоці нижче ми даємо можливість перегорнути всі роботи і перейти на кожну з них для більш детального ознайомлення.
На самій сторінці проекту ми пішли фактично від контенту і складного опису концептів і залишили лише якісні, великі, яскраві і соковиті фото з проекту, всіх його ракурсів і кімнат. Цей мінімалізм дозволив відкинути все зайве і показати суть, результат роботи.

Останній блок цього типу дозволить в повному зануренні оцінити проекти студії – 3d проекція, де користувач на 180 ° крутить оформлення приміщення.

Анімація

На сайті ми використовували фонову анімацію і мікроанімацію, яка дозволяє користувачеві відчути жвавість і чуйність інтерфейсу.

Оживання об’єктів при русі курсору, трансформація форм, брендована анімація логотипу приносить естетичне задоволення і дає можливість зануриться структуру і послідовність блоків сайту.

Також ми використовували невеликий паралакс контенту (подлетаніе тексту при прокручуванні сторінки) для захоплення уваги і підвищення динаміки загального враження від сайту.

Верстка сайту і адмін панель

Сайт реалізований на CMS WordPress.
В адмін панелі є можливість відредагувати і змінити кожен з блоків сайту і сторінок. Крім цього клієнт може додавати нові виконані проекти і додавати новий контент.

Результати

Ми реалізували естетично красивий, динамічний і брендований сайт, який в повній мірі відповідає потребам клієнта і цільової аудиторії.

Позитивний досвід користувачів, wow ефект і занурення в цілісність сайту не єдині його достоїнства. Цей сайт не тільки справляє враження, а й продає послуги студії.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!