Розробка дизайну бренду BROLLY Organic Food
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка дизайну бренду BROLLY Organic Food

Розробка дизайну бренду BROLLY Organic Food

Клиент

Brolly

Задача

Розробка дизайну бренду

ПРО КОМПАНІЮ

BROLLY Organic Food – бренд із чистою екологічною ідеологією. Вірить у етичне виробництво продуктів харчування та гарантує відсутність шкідливих хімічних речовин чи консервантів. 

Разработка дизайна бренда

ОЧІКУВАННЯ

Клієнт звернувся з проханням розробити дизайн бренду, що включало б: 

 

 • редизайн логотипу;
 • створення фірмового стилю;
 • розробка сайту;
 • створення дизайну для SKU торгової марки.

.

ЕТАПИ РОБОТИ

Етап 1. Редизайн логотипу. 

Оскільки логотип є ключовим елементом, який фігурує на всіх елементах фірмового стилю, сайті та упаковках, робота почалася саме з редизайну.

Ми представили клієнту 3 концепти, які зберігали загальну ідею бренду, при цьому візуально відрізнялися один від одного. Вибір був зупинений на варіанті, де у якості знаку виступає парасолька в комбінації з буквою L. Елемент півкола символізує сонце – джерело для всього живого, як посилання на екологічність бренду.

ЕТАПИ РОБОТИ

Етап 2. Разробка фірмового стилю

Для фірмового стилю головними кольорами було обрано: жовтий, зелений та чорний. Таке поєднання кольорів гармонійно виглядає не тільки в логотипі, а й на упаковках та мерчах. Крім того, було підібрано кілька шрифтів, які органічно поєднуються із загальною стилістикою..  

Етап 3. Створення дизайну для SKU торгової марки

Розробка упаковок та сайту розпочалися паралельно. На сьогоднішній день вже готово кілька упаковок для продукції BROLLY Organic Food, а саме: 

 • соняшникова олія;
 • кукурудзяне борошно;
 • насіння соняшника;
 • заморожені равлики;
 • курячі яйця;
 • вівсянка;
 • арахіс;
 • квітковий і трав’яний чай.

ЕТАПИ РОБОТИ

Незважаючи на різний тип продуктів, всі упаковки витримані в єдиній стилістиці. Головна мета – показати покупцеві, що всі продукти органічні та вирощуються виключно натуральним способом.

Кожна упаковка “розбавлена” ілюстрацією, яка акцентує увагу на конкретному продукті. Наприклад, для олії було обрано соняшник, для вівсянки – колос вівса і т.п. Більшість “акцентів” зображені у вигляді акварельного малюнку. Такий підхід символізує дружелюбність та відкритість бренду до своїх клієнтів. Для деяких упаковок використовувався симбіоз із графічними елементами, як натяк на традиції та натуральність.

Всі переваги та показники зображені за допомогою типографіки та схематичних елементів. В результаті вийшли стильні, лаконічні та легкі для сприйняття упаковки.

ЕТАПИ РОБОТИ

Етап 4. Сайт

Работа над сайтом розпочалася паралельно з упаковками. UX-дизайн виконаний згідно з фірмовим стилем, з використанням головних корпоративних кольорів та елементів. За основу було використано м’які органічні форми, як натяк на лояльність до споживачів та екологічне виробництво товарів. Зручне та зрозуміле меню, лише необхідна інформація та мінімум елементів роблять сайт максимально “легким”, стильним та справді інформативним. Таким чином, потенційний клієнт бачить головне одразу.

РЕЗУЛЬТАТ

Що ми отримали у результаті? А в результаті на ринок був запущений новий бренд зі стильним та сучасним дизайном. Комплексний підхід до деталей дозволяє передати основний посил, місію та цілі бренду. На сьогоднішній день, BROLLY Organic Food активно функціонує та розвивається на ринку Арабських Еміратів.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!