Розробка етикеток та упаковок для бренду LAZZAT
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка етикеток та упаковок для бренду LAZZAT

Розробка етикеток та упаковок для бренду LAZZAT

Клиент

LAZZAT

Задача

Розробка етикеток і упаковок

Про компанію

LAZZAT – новий бренд на українському ринку, компанія по виготовленню натуральних напоїв і кисломолочних продуктів, створених за традиційними кавказькими рецептами.

Завдання

В рамках створення бренду «Lazzat» після розробки логотипу ми приступили до дизайну етикеток для упаковки лінійки продукції. Перед нами стояло завдання створити впізнавану продукцію, відмінну від інших представлених на ринку брендів, і врахувати в дизайні всі переваги клієнта.

Рішення

Провівши аналіз ринку і спираючись на український і зарубіжний досвід, ми розробили концепцію дизайну етикеток. Після цього приступили до адаптації розробленої концепції для малої тари і всіх вироблених клієнтом видів продукції.

Щоб максимально покрити ЦА різних сегментів, було розроблено кілька видів дизайну для лакшері сегменту і середньої сегментації ринку.

Упаковка Тан-Айран

Першою розробленою етикеткою стала етикетка для кисломолочного напою тан – айран для середнього сегменту ринку, так як як цей продукт був на першому місці по виробництву у клієнта і мав безліч видів розливу в різну тару. Тобто від нас вимагалася численна адаптація етикетки.

Тан айран, відомий як відмінний засіб після похмілля, який не тільки корисний, а й відмінно тонізує організм. Тому клієнт попросив нас зробити наголос саме на людях, які захочуть прийти в себе після відмінно проведеного вечора, побачивши на полиці продукцію під назвою “Після похмілля”, і відразу захочуть її придбати.

Для цього ж продукту, але з розрахунком на лакшері сегмент, був розроблений абсолютно новий дизайн у стилі мінімалізм. Змінився не тільки дизайн, але і тара: невелика баночка в 250 мл з кришкою з металевої фольги. При розробці були враховані останні тренди, успішно використовувалася флет графіка і ніжні бірюзові відтінки.

Упаковка Мацун 

Наступна розробка етикетки була для кисломолочного продукту “Мацун” або як його ще називають “Мацон”. Це оригінальний кисломолочний продукт, що нагадує одночасно кефір, кисле молоко і рідкий йогурт.

Серед корисних властивостей варто відзначити антиоксидантний ефект, завдяки якому збільшується тривалість життя і поліпшується стан шкіри, також напій має протизапальну і противірусну властивості.

Упаковка Лимонади

Крім кисломолочної продукції, компанія Lazzat займається виробництвом смачних лимонадів. Першою з лінійки лимонадів ми розробили етикетку для скляної тари найбільш дешевого сегмента – лимонадів “Дюшес” і “Тархун”. При створенні цієї етикетки ми були обмежені в розробці складного дизайну: з урахуванням того, що етикетка повинна бути бюджетною, друк тільки на папері, без складних вирубувань і т.д. Що б підкреслити кавказьке коріння бренду Lazzat, і виділити серед інших численних лимонадів, вся лінійка лимонадів називається “Кавказька” і далі уточнення – Дюшес, Тархун і т.д.

Для цього ж лимонаду, але з розрахунком на лакшері сегмент, був розроблений абсолютно новий дизайн з великим натиском на мінімалізм і європейський стиль. Змінився не тільки дизайн, але і тара, невелика баночка в 250 мл, з кришкою з металевої фольги. При розробці були враховані останні тренди, успішно використовувалися барвисті предметні фотографії в бризках води, підібрані соковиті тони жовтих і зелених відтінків.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!