Розробка етикеток для ікри CaspianGold
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка етикеток для ікри CaspianGold

Розробка етикеток для ікри CaspianGold

Клиент

CaspianGold

Задача

Розробка етикеток для ікри

Про компанію

CaspianGold – торгова марка преміальної чорної ікри, заснована на традиціях і подачі самої добірної і ексклюзивної ікри, яка видобувається по золотим стандартам і сертифікатам.

Завдання

Зробити редизайн етикетки баночок з чорною ікрою.

Головна вимога: естетика і відмінність від конкурентів.

Рішення

При розробці концепцій ми пропрацювали 5 варіантів упаковки з урахуванням преміальності продукту, сучасної, стильної подачі і відмінного позиціонування від конкурентів.

1 концепт

Черно-золота етикетка відмінно підкреслить преміальність товару в скляній баночці.

Основна шрифтова частина виконана в плакатному стилі, що робить етикетку не тільки преміальною, але і з нальотом вінтажу.

Основним символом упаковки стала ілюстрація трьох ікринок від яких виходить золотий блиск, адже це справжнє золото Каспійського моря.

2 концепт

Етикетка номер 2 продовжує той же морський мотив, що і перша, але ключовим елементом вже є осетер розташований над назвою продукту.

Шрифт вибрали із зарубками для того щоб продукт виглядав, як класика.

Внизу тонкі лінії, які символізують морську гладь Каспійського моря.

З даною етикеткою продукт виглядає дорого. Відразу видно, що він від успішної, стійкої компанії на ринку, яка радує своїх покупців багато років, і буде випускати продукт високої якості ще довго.

3 концепт

За основу даного концепту ми взяли історичні орнаменти. Море зображене золотим орнаментом на темно синьому тлі, виглядає ефектно і дорого, особливо якщо золото буде зроблено фольгуванням.

Шрифти взяті під стать орнаменту, з натяком на історичність продукту, але при цьому на його дорожнечу і величність. Адаптація для 30 грам вміщує в себе всі ключові елементи, не втрачаючи при цьому всіх елементів з великої етикетки, що допоможе зберегти впізнаваність.

4 концепт

Ніщо так не прикрашає дорогий продукт, як найчистіший мінімалізм. Чистий, європейський мінімалізм завжди буде кидатися на полицях в очі, так як своєю чистотою буде сильно виділятися на тлі інших строкатих банок.

Шрифт також обраний з мінімальною кількістю деталей, чистий і плавний.

Сама ж ідея в основі упаковки дуже проста. Багато ікринок блищать на світлі. І ці відблиски схожі на яскраві відблиски зірок на чорному тлі неба. Кожна ікринка – це маленька зірка, тому дана упаковка містить, як біле так і чорне колірне рішення.

5 концепт

5-ий варіант, це суміш розкоші третього варіанту, і мінімалістичності четвертого.

Для того щоб підкреслити елітарність продукту, використовується чорний, білий і золоті кольори.

Тематика також водна. Розводи на тлі асоціюються з вируючим морем, а вся головна інформація про продукт вміщується навіть на 30 грамову упаковку, не втрачаючи при цьому дорогого виду і елегантності.

Зміна направления концепту

Після спільного рішення про зміну вектора концепту ми розробляємо нову концепцію етикетки. Ми робимо акцент на ностальгію, але впритул не за ностальгією за радянським союзом (цим займається синя банка ікри), а по людям, мовляв були часи, які були люди.

Нам здається що такий посил сильніше, оскільки закликає до емпатії.

Фінальний концепт

Ілюстрація з фірмового бланка була оброблена під сильнішу сепію, щоб було зовсім схоже під фото того часу.

Ми думаємо що дана ілюстрація може стати хорошим впізнаваним елементом компанії, а також стати гарною платформою для маркетингу, і як наслідок створення сильного бренду в майбутньому, за яким стоїть не тільки ікра, а й інші цінності компанії.

Шрифти підібрані виключно вінтажні, але не західного характеру, а радянського плакатного. Всі написи капс також асоціюються з тими часами, оскільки на більшості упаковок того часу не використали малі літери, тільки в складі.
Про композицію: для того щоб упаковка виділялася на тлі конкурентів і не була при цьому схожа на радянську банку, ми пропонуємо залишити колірний контраст між верхньою і нижньою половиною. Посередині розділивши смугою з візерунком моря і логотипом.

Основний візерунок пропоную залишити, як впізнаваний елемент компанії. Нижня половина з напором на стару фотографію, а верхня темна з сяючими зірками. Також на верхню половину ми додали трохи вінтажної потертості, що на гарному папері буде виглядати добре.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!