Концепція редизайну нового сайту Будівельна зірка
click fraud detection
Главная / Портфолио / Концепція редизайну нового сайту Будівельна зірка

Концепція редизайну нового сайту Будівельна зірка

Клиент

Будівельна зірка

Задача

Концепція редизайну нового сайту

Про компанію

Будівельна зірка працює на ринку будівельних матеріалів України і є надійним партнером для ряду будівельних компаній, проектних бюро, монтажних організацій, архітектурних і дизайнерських студій, а також приватних осіб.
Будівельна зірка – офіційний представник австрійського заводу FunderMax в Україні – поставляє і обробляє HPL панелі у якості, визнаному у всьому світі.

Завдання

Розробити сучасний і висококонверсійний корпоративний сайт для представлення продукції компанії на ринку.

Концепція

Розробка концепту корпоративного сайту і подальша побудова UX дизайну покликані в першу чергу вирішити завдання бізнесу, такі як подання на ринку і в діджитал, підвищення впізнаваності, ознайомлення з діяльністю компанії і продуктами, залучення клієнтів і підвищення рівня продажів.

Шаблонні рішення для сайту, які зосереджені лише на візуальній подачі, ускладнять надалі просування всього проекту і досягнення KPI бізнесу.

Перед розробкою якісного UX дизайну необхідно чітко розуміти результати первинного аналізу ринку компанії, конкурентів і результати діяльності старого сайту.

Після цього необхідно враховувати сегменти цільової аудиторії, їх болі, потреби і запити, і чіткі завдання, як в самій компанії, так і на кожній сторінці. Це дозволяє визначити карту поведінки користувачів, черговість побудови і виведення блоків для правильної воронки конверсії і правильного підбору тригерів довіри, підкріплення і експертність. І як бонус – створити позитивний досвід користувачів.

UX дизайн корпоративного сайту

Розробка концепції представлена ​​на прототипі головної сторінки сайту.

З огляду на специфіку продукції компанії було важливо зробити прототип сайту до початку розроблення дизайну, розташувати інформаційні блоки так, щоб максимально донести до клієнта цінність компанії і продукції.

Перше вікно є найважливішим і цільовим, і саме тому в ньому зосереджене головне завдання сайту – пояснити, чим займається компанія і показати розділи продукції.

Блок “Про компанію” знайомить користувачів з інформацією про діяльність компанії до блоку з фото об’єктів, так як важливіше спочатку донести до клієнта, що компанія є офіційним дилером європейського заводу, познайомитися з продукцією, дізнатися переваги. Цей блок допоможе закласти велику цінність компанії і бренду в підсвідомості потенційного клієнта, і допоможе в подальшому переконати його в покупці.

“Обробка панелей” і “Технічні дані” винесені в окремі блоки з коротким описом, мета – продемонструвати монтажникам технічну підтримку і параметри монтажу, щоб полегшити вибір продуктів.

UI візуальний дизайн сайту

Сторінка сайту виконана в сучасному дизайні з мінімалістичною палітрою – фоновий білий і сірий кольори і один яскравий колір для мікро-анімації і акцентування уваги.

Лінії мають гострі краї і чіткі лінії для відображення роду діяльності компанії і продуктів, а невеликі тіньові акценти на блоках і формах блоків дозволяють концентрувати увагу користувачів на інформації і конверсійних діях.

Вибір мови, телефон, електронна пошта винесені в бічну панель, для того, щоб візуально полегшити верхнє меню, але при цьому інформація доступна користувачеві як тільки він потрапляє на головну сторінку.
Для клієнта одним з найбільш вирішальних факторів є продукція під його точні потреби, саме тому зроблений яскравий акцент на блоках з підкатегоріями.

Перегляд фото з новими об’єктами з використанням продукції FunderMax, можливість розмістити до 12 об’єктів на головній сторінці, а також перехід до всіх реалізованих об’єктів.

Блок “В стилі FunderMax” винесено окремо, так як його мета така ж, як і блоку про нові об’єкти – показати клієнтові, які можуть бути рішення з використанням продукції компанії.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!