Розробка упаковок та етикеток Agro Leader
click fraud detection
Главная / Портфолио / Розробка упаковок та етикеток Agro Leader

Розробка упаковок та етикеток Agro Leader

Клиент

Agro-Leader

Задача

Розробка упаковок та етикеток

Разработка этикеток

ПРО КОМПАНІЮ

Англійська компанія Agro-Leader, що займається продажем волоських горіхів і виробленої з них продукції.

ЗАВДАННЯ

Розробити оригінальні упаковки і етикетки до продукції.

ПРОБЛЕМАТИКА

Процес визначення цільової аудиторії тут став ключеобразующім моментом в розробці дизайну етикетки і упаковки. Ядром цільової аудиторії стали дівчата і жінки, які готуються стати або ж недавно стали мамами. До периферії ЦА поставилися молоді тата і вже зрілі люди, недавно стали бабусями і дідусями. Саме ці люди найбільше прагнуть купувати натуральні і корисні продукти, бути еко-етичними в здійсненні покупок. Соціально-етичний маркетинг зараз в тренді, і це не може не радувати.
Адже люди готові заплатити більше за товари, що зберігають навколишнє середовище – це чудово.

ІДЕЯ І КОНЦЕПЦІЯ

Ми розробили концепт, який уособлює компанію, її філософію, цінності, продукт, підкреслюючи її особливості і назву. Одночасно зайнявши міцну позицію в пам’яті потенційного клієнта створивши конкурентоспроможний зовнішній вигляд бренду.

Логотип розроблений одночасно просто і стримано, але одночасно розкішно і привабливо. Він виконаний в сучасних тенденціях мінімалізму – краса в простоті.

РОЗРОБКА

Орієнтуючись на обрану цільову аудиторію, було прийнято рішення розробити креативну ідею упаковки для волоських горіхів. Унікальною стала її форма, зображена у вигляді самого продукту – горіха.

Абсолютна ексклюзивність та оригінальність дозволяє з легкістю привернути увагу споживача, охопивши абсолютно всі пункти цільової аудиторії. Слоганом упаковки стала фраза «Розділи насолоду!»

Упаковка була розроблена таким чином, що її можна було розділити на дві рівноцінні половинки, щоб поділитися з другом, чи не відкривати відразу всю пачку для вживання. Вся необхідна інформація знаходиться в невеликій книжці, яка елегантно прикрашає ремінець, що дозволяє зручно носити «горіх».

УПАКОВКА

Оскільки, креативний варіант упаковки-горіх є дорогим для виготовлення, нами було прийнято рішення розробити більш бюджетний варіант упаковки для масової аудиторії. Тут ми використовували природні пастельні кольори, щоб ще раз підкреслити органічність продукції і еко-принципи компанії-виробника. Мінімалістичний дизайн наочно демонструє відсутність зайвого всередині упаковки -будь-яких добавок. Це особливо цінується на заході і дозволяє залучити споживача.

Були обрані органічні матеріали для виготовлення, що зробило упаковку не тільки привабливою зовні, але і приємною на дотик. Це є ще одним стимулом покупки для західного споживача.

ЕТИКЕТКА

Одним з видів продукції компанії AgroLeader – натуральне масло з волоського горіха.

Дизайн привертає погляд споживача своїм респектабельним виглядом, асоціюючи упаковку зі строгим діловим костюмом. Використання чорного кольору додає товару дорожнечі і стилю, що дозволяє показати споживачу, що перед ним добірний, екологічний, високоякісний продукт. Сувора, мінімалістична і сучасна етикетка, що надає товару елітарності і гордості. Правильне поєднання нечисленного тексту з підібраними кольорами сформувало у упаковки елегантність і ніжність.

ВИСНОВКИ

Ретельне вивчення цільової аудиторії та продукту клієнта дозволило нам створити унікальний дизайн, що продається, який дуже сподобався кінцевому споживачу і привернув його увагу до продукції.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!