Вірусна реклама
click fraud detection

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ

ЯК МИ створюємо вірусну рекламу для вас

Аналіз сучасних трендів

01

Ми ретельно стежимо за трендами. Наша команда точно знає все про мінливі переваги аудиторії і актуальні меми.

Генерація ідей

02

Ні шаблонам. Залишимо їх новачкам. Нерідко спочатку найбільш безглузда ідея після проведення детального аналізу за помахом чарівної палички перетворюється в ту саму, що веде за собою мільйони.

Створення рекламної кампанії

03

Креатив заради креативу? Заманливо, але ми працюємо на результат. Мозкові штурми і свобода фантазії - невід'ємні атрибути розробки ідей. Але ось в основі будь-якого вірусного відео повинна бути ваша реклама, вірно? Тому основний посил направляється на те, щоб споживач побачив ваш товар, і виділив його з безлічі конкурентних.

Збір статистики

04

Збираємо статистику і надаємо повний звіт про виконану роботу. Крім того, ми із задоволенням поділимося актуальними рекомендаціями.

Наші переваги

Чому ви ОБЕРЕТЕ НАС!

З нами зручно

01

  • Оплата ТОВ, ФОП, Visa, Mastercard, готівкою у будь-якій валюті
  • Онлайн (Skype, Zoom та ін) або офлайн зустріч в офісі у центрі міста
  • Забезпечуємо повною звітністю по ходу роботи і постійним зворотним зв'язком

З нами надійно

02

  • У команді Арт директор, 5 дизайнерів і маркетолог
  • Працюємо з малим, середнім і великим бізнесом по всьому світу
  • Вникаємо в Ваш бізнес, проводимо аналіз, орієнтуємося на специфіку і ЦА, не створюємо шаблони

Історія нашої роботи

МАГІЯ ВТІЛЕННЯ. ЯК МИ СТВОРЮЄМО ВІРУСНУ РЕКЛАМУ ДЛЯ ВАС

Інтернет-маркетинг включає безліч рекламних інструментів, спрямованих на просування товарів і збільшення продажів. Вірусна реклама в інтернеті користується найбільшим попитом. Чому? Та тому, що це найвдаліший спосіб поширити відеоінформацію. Придумали це не ми, а Кріс Шрайбер. Хто не знає, це один з ключових маркетологів Google. Саме ця людина створює і задає тренди в мережі. Погодьтеся, викликає довіру. В чому суть? Вірусну рекламу поширюють не платні телеканали, а самі глядачі, причому абсолютно добровільно і безкорисливо. При цьому всі перегляди збільшуються в геометричній прогресії.

Але ось зняти вірусний ролик не так то просто. Це і зрозуміло. Насильно милим не будеш. Змусити користувачів насильно поширювати відео неможливо. Потрібно викликати інтерес, тобто зробити так, як ніхто ще не робив раніше. Це ми вміємо. Щоб ви переконалися, що ми не голослівні, пропонуємо ознайомитися з прикладами наших робіт. Як ми її робимо? Зараз розповімо.

Як створюємо вірусну рекламу ми

Ми зараз не будемо розводити демагогію, кажучи про тенденції та багатьох інших речах, які цікаві виключно певному колу. Скажімо більш простими словами. Доля вірусного ролика залежить від ідеї. Тільки вона визначає, чи стане відео подією, або ж буде припадати пилом в архівах YouTube спільно з іншими невдалими спробами скреативити. З урахуванням конкуренції, придумати ідею, яка точно вистрілить, не так то просто.

Цільова аудиторія і її цінності – наш головний орієнтир (звісно, після ваших побажань). Ми запропонуємо краще рішення її проблем і болей, сформувавши непряме, але чітке рекламне посилання. Ми знімемо вірусну рекламу будь-якого формату. З вас заповнення брифу, а з нас сценарій, підготовка, зйомка та просування.

Давайте

співпрацювати!

Надіслати
повідомлення

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Відповімо протягом хвилини!

Заявка отправлена успешно, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!